Aktualności

15.06.2013
Szczecińska Spartakiada Dzieci i Młodzieży

15 czerwca rozegrana została IV Szczecińska Spartakiada Dzieci i Młodzieży.
Wśród 9 klubów znaleźli się nasi młodzi karatecy (klub nasz reprezentowali tylko posiadacze białych pasów) i śmiało można rzec, że spisali się lepiej niż dobrze, z powodzeniem rywalizując z bardziej zaawansowanymi przeciwnikami

01.06.2013
PUCHAR POLSKI W KARATE WKF

Około 450 karateków wzięło udział w Pucharze Polski w Karate WKF, który został rozegrany w ostatnią sobotę w odległej Warce.

27.05.2013
OTWARTY PUCHAR CZECH

W sobotę 24 maja skromna ekipa naszego klubu wystąpiła w Otwartym Pucharze Czech.

24.05.2013
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Goleniowie nasi zawodnicy zdobyli dwa medale. Srebro w kata zdobył Dawid Błaszak oraz srebro w kumite Łukasz Sulima.

19.05.2013
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI LEGNICKIEJ

W niedzielę, dzień po zawodach w Bydgoszczy, kolejna grupa naszych zawodników udała się do Spalonej k. Legnicy na Mistrzostwa Ziemi Legnickiej, w turnieju tym wzięłO udział 5 naszych zawodników, którzy zdobyli 1 srebrny i 3 brązowe medale.

18.05.2013
PUCHAR POMORZA I KUJAW

W sobotę 18 maja w Bydgoszczy odbył się cykliczny turniej "Puchar Pomorza i Kujaw". W zawodach tych bierzemy udział systematycznie od kilku lat. Tym razem reprezentowała nas 13 osobowa ekipa, która zdobyła 13 medali, zatem 13 okazała się dla nas szczęśliwa.

17.05.2013
MATURZYŚCI 2013

2013 - to kolejny rok, w którym wśród maturzystów znajdują się nasi karatecy.
Życzymy Wam aby, tak jak to się stało w roku ubiegłym, kiedy to Kinga i Krzysiu mieli okazję przystępować do najważniejszego egzaminu w życiu, który zakończył się pełnym powodzeniem, plany Wasze związane z maturą i ze studiami wypaliły w 100%!!!!!

Maturzysta Filip - członek klubu zasłużonego obozowicza (patrz zdjęcia z Kołobrzegu 2011).

04.05.2013
OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY

W ostatnią sobotę nasz klub wziął udział w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny. Nasza 8 osobowa skromna ekipa przywiozła 6 medali:

20.04.2013
PUCHAR KRAJNY I PAŁUK

Skromna ekipa naszych młodych karateków wybrała ię w ostatni weekend do Paterka na turniej zorganizowany przez Klub Karate Yamabushi Bydgoszcz. W zawodach brało udział 18 klubów.

20.04.2013
GROT CUP

Również w sobotę 20 kwietnia kolejna ekipa naszych karateków odwiedziła Chynów k. Warszawy, gdzie po raz pierwszy nasi klubowicze rywalizowali w zawodach "Grot Cup".