Osiągnięcia
OSIĄGNIĘCIA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW
Nazwiska zawodników ułożone są alfabetycznie
BEKALARCZYK/ BORYSEWICZ PAWEŁ
- I m kata druż.- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- III m kata- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- III m kumite druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów, jun.mł.,młodzieżowców 27.04.2019 Poznań
- III m kata druż. MP w Karate Olimpijskim juniorów, jun.mł.,młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- II m kata- Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- III m kata+16- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- III m kata +14- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- II m kata - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- II m kata druż. U21 - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- I m kata druż. jun. - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- II m kata sen- Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- III m kata jun - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- I m kata druż. - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- II m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kata druż. -Berlin Open 17.02.2018 – Berlin (Niemcy)
- I m kata j - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata +14 - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kata druż. - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew
- II m kata - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew
- III m kata +14 - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata j - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata druż. - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- II m kata - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- I m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kata j - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- II m kata s - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- I m kata -Otwarte Mistrzostwa Pomorza - 25.02.2017 - Puck
- I m kata jun. mł. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- III m kata jun. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- II m kata druż. - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- II m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- II m kata - Puchar Polski WKF 21.05.2016 –Rumia
- III m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- II m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata druż. - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- II m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- III m kata - Berlin Open - 20.02.2016 - Berlin
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kata -GP Lęborka 14.11.2015 –Lębork
- II m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kumite - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kata - Grand Prix Polski - 12.09.2015 - Łódź
- III m kata druż. -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kata - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- II m kata druż. - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz
- II m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz
- III m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kata - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz
- II m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- II m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
BORECKI JAKUB
- III m kumite- MP w Karate Olimpijskim 4.10.2020- Legnica
- III m kumite- PPUK WKF 23.11.2019- Krotoszy
- I m kata druż.- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- I m kumite druż.- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- I m kumite- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- III m kumite- MPUK 20-21.09.2019- Środa Wlkp.
- III m kumite druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł.,jun.,młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- III m kata druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł.,jun.,młodzieżowców 27.04.2019- Poznań
- II m kumite druż.- Gryf Cup- Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- II m kata druż. U21 - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- III m kata - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- III m kumite druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kata druż. -Berlin Open 17.02.2018 – Berlin (Niemcy)
- II m kata druż. - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew
- I m kata druż. - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kata - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kata druż. junior - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- III m kata druż.kadet - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- II m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- III m kumite druż. -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- II m kumite druż. -Grand Prix Polski - 29.11.2014 - Łódź
- III m kumite druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica
- II m kata druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica
- II m kumite druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.
- II m kata druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.
- III m kata - Mistrzostwa Euriopy WUKF 31.05.2014 – Verona (Włochy)
- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- III m kumite - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica
- III m kumite - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą
- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kumite - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia
- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- II m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- III m kumite - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica
- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski Shotokan 27.10.2013 –Bielsko-Biała
- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski WKF 26.10.2013 –Bielsko-Biała
- I m kata - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- III m kumite - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- III m kumite - Otwarty Puchar Czech 24.05.2013 –Usti n/Łabą
- II m kumite - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- III m kumite druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- II m kata druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- III m kumite - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- II m kata druż. - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz
- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- II m kumite druż. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- III m kumite ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- II m kata drużynowe - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia
- III m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- II m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- II m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- III m konk. druż jm - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica
- III m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- III m kata ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- II m kumite ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- III m kata ind. - Puchar Polski WKF 24.09.2011 –Kalisz
- I m kata drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- I m kumite drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- III m kata indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- III m kata drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- III m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- II m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- II m kata indywidualne - Miedzywoj. MM 07.05.2011 – Goleniów
- III m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- III m kata drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- III m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- II m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- III m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 26/27.02.2011 –Łódź
- II m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- III m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- III m kata indywidualne - Grand Prix Bielska 23.10.2010 –Bielsko-Biała
- II m kumite druż. - Puchar Podlasia 25.09.2010 –Białystok
- III m kata indywidualne - Puchar Podlasia 25.09.2010 –Białystok
- II m kata indywidualne - M. Pomorza i Kujaw 05.06.2010 –Bydgoszcz
- III m kata drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- III m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- III m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- III m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- III m kata indywidualne - Puchar Dolnego Śląska 28.03.2010 –Legnica
- III m kata drużynowe - Central Europe Open 07.05.2009 –Bydgoszcz
- III m kata indywidualne - Central Europe Open 07.05.2009 –Bydgoszcz
- II m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 18.04.2009 – Bydgoszcz
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- II m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- III m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
BORYSIAK EMILIA
- I m kumite- Turniej Eliminacyjny do MP 15.05.2021- Łódż
- II m kumite drużynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- III m kata drużynowe- MP w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- III m kumite drużynowe- MP w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- III m kumite drużynowe- Mistrzostwa PUK 24-25.10.2020- Tczew
- III m kumite- El.do MP jun., jun.mł, młodzieżowców 3.10.2020- Legnica
- II m kumite j.- Berlin Open 22.02.2020- Berlin
- II m kumite k.- Berlin Open 22.02.2020- Berlin
- I m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kumite- Arashi Cup 30.11.2019- Legnica
- III m kumite druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kumite- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kumite druż.-MP w Karate Olimpijski, juniorów mł, jun., młodzież., 27.04.2019- Poznań
- III m kumite- MP w Karate Olimpijskim junorów mł, jun., młodzież., 27.04.2019- Poznań
- III m kumite- Mistrzostwa Ziemi Legnickiej i el. MP juniorów 13.04.2019- Legnica
- III m kumite- Harasuto Cup 6-7.04.2019- Łódź
- I m kumite druż. Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- III m kumite druż.- Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- I m kumite kad.- Arashi Cup 08.12.2018- Legnica
- I m kumite- Arashi Cup 08.12.2018- Legnica
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kumite- bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- III m kata- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- III m kumite- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- III m kumite druż.- Polish Open 5-7.10.2019- Bielsko- Biała
- III m kumite- Polish Open 5-7.10.2018- Bielsko- Biała
- I m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- III m kata druż. -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- I m kumite druż. -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- III m kumite druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kumite -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- II m kata druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kumite druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- III m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- III m kumite open - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kata druż. - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała
- II m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- II m kumite -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- III m kumite -MMM 03.06.2017 – Żukowo
- I m kumite -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- II m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kumite druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- III m kumite - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź
- I m kumite druż. - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź
- III m kumite - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- II m kumite druż. - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- II m kata druż. - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- II m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- II m kumite druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kumite -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin
- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- II m kumite druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kumite -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- I m kumite - Grand Prix Polski 24.09.2016 –Łódź
- III m kumite - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- II m kumite - Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)
- III m kumite druż.- Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kumite - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- I m kumite open - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kumite druż. U14 -Puchar Świata Harasuto 09-10.04.2016 –Łódź
- III m kumite druż. U12 -Puchar Świata Harasuto 09-10.04.2016 –Łódź
- I m kumite druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- III m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kumite druż. -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- II m kumite -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- III m kata -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- II m kumite -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- I m kata Gokken Cup 14.06.2015 –Żukowo
- III m kumite -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- II m kata -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- II m kumite - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- II m kumite - Pomerania Cup 09.05.2015 –Rumia
- III m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 19.04.2015 –Tczew
- III m kata - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- III m kumite - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- III m kumite druż. - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź
ERDMANN DAWID
- I m kata- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kata-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł., jun.,młodzieżowców 27.04.2019- Poznań
- I m kata druż.- MP w Karate Olimpijskim juniorów, jun. mł., młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- II m kata- Mistrzostwa Ziemi Legnickiej i el. MP juniorów 13.04.2019- Legnica
- I m kata- Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- II m kata - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- II m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kata +14 - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kata k - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- III m kata - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- II m kata - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kata -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin
- III m kata - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- II m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- I m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kata - Raven Cup - 06.11.2016 - Kórnik
- II m kata druż. - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- II m kata - Mistrzostwa Świata WUKF - Dublin (Irlandia)
- II m kumite- MMM 07.05.2016 –Szczecin
- I m kata- MMM 07.05.2016 –Szczecin
- II m kata - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kata -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 4-7.06.2015 –Liege (Belgia)
- III m kata druż. -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kata -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kumite - MMM 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kata - MMM 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kata - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)
- II m kata - Central Europe Open 12.04.2015 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- II m kata - Grand Prix Lęborka - 15.11.2014 - Lębork
- I m kata - Gokken Cup 07.06.2014 – Chwazczyno
- III m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kata - Mistrzostwa Wlkp.06.04.2014 – Suchy Las
- I m kata - Liga Sakura 23.02.2014 – Puck
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- III m kata - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz
- III m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 19.05.2013 –Spalona
ERDMANN JAKUB
- II m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kata- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- III m kata druż. j.m.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż.mł- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- IIIm kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata b-p- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
FIDELUS MARCEL
- III m kumite drużynowe- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- II m kumite- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- I m kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- I m kumite- Mistrzostwa Ziemi Legnickiej i el. MP juniorów 13.04.2019- Legnica
- II m kata druż. Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- II m kata druż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- II m kata druż.- Arashi Cup 08.12.2018- Legnica
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata druż.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- II m kumita- Solno Cup 27.10.2018- Inowrocław
- II m kata druż.- Polish Open 5-7.10.2018- Bielsko- Biała
-III m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- III m kumite - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- II m kata druż. - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- I m kata druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kumite druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kata druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kata druż. - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- III m kumite - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała
- I m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- II m kata -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- I m kata druż. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- II m kata -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2017 – Tczew
- III m kata druż. -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2017 – Tczew
- II m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- II m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kumite - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kata druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- III m kata - Raven Cup - 06.11.2016 - Kórnik
- II m kumite - Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)
- III m kumite - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- II m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kumite -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- III m kata -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- II m kata - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork
- III m kata - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m fantom - Puchar Polski WKF 23 .05.2015 –Warka
- I m fantom - Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 17 .05.2015 –Suchy Las
FIGIEL JAN
- II m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata- Europen Cuprum Cup 23.11.2019- Legnica
- III m kata- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- III m kata- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kata druż. j.m.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż.mł- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kumite- Copernicus Cup 09.03.2019- Toruń
- II m kata- Copernicus Cup 09.03.2019- Toruń
- II kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m katab-p- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- II m kata -MMM 25.03.2018 – Rumia
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kata druż. - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- II m kata -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kata - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kata - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- III m kata - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata druż. - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata druż. - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- III m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- III m kumite - Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)
- III m kata - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- II m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- III m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- II m kumite - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork
- I m kata - Liga Sakura 28 .02.2015 –Puck
-III m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
FILON MATEUSZ
- II m kata- MMM 26.09.2020- Szczecin
- II m kumite- MMM 26.09.2020- Szczecin
GACKOWSKA AMELIA
- III m kumite- Puchar PUK WKF 23.11.2019- Krotoszyn
- kumite kadetek +54kg- MŚ juniorów, kadetów, U21 23-27.10.2019- Santiago de Chile
- I m kumite j.- Gokken Cup 01.06.2019- Żukowo
- I m kumite k.- Gokken Cup 01.06.2019- Żukowo
- III m kumite- Central Poland Open 18-19.05.2019- Pleszew
- III m kumite druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m Kumite j.mł. open- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kumite j.- Arazwaza Cup 11.05.2019- Sopot
- I m kumite j.mł.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kumite druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów, jun.mł.,młodzieżowców 27.04.2019 Poznań
- I m kumite- MP w Karate Olimpijskim juniorów, jun.mł., młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- II m kumite- Harasuto Cup 6-7.04.2019- Łódź
- I m kumite druż.- Gryf Cup- Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- II m kumite- Gryf Cup-Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- I m kumite druż.- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- III m kumite- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- I m kumite- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- III m kumite druż.-Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kat- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kumite- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- I m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- III m kumite - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- I m kumite open - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- III m kumite -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- I m kumite druż. -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- III m kumite druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kumite -MMM 25.03.2018 – Rumia
- III m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kumite - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- I m kumite open -MMM 03.06.2017 – Żukowo
- I m kumite -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- III m kumite -MMM 03.06.2017 – Żukowo
- I m kumite kad -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- II m kumite mł -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- II m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- II m kumite -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kumite druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kumite druż. - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź
- II m kumite - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- II m kumite druż. - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- II m kata druż. - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- I m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- II m kumite - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- II m kumite druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- II m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)
- I m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kumite - Mistrzostwa Świata WUKF - Dublin (Irlandia)
- III m kumite - Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)
- I m kumite- MMM 07.05.2016 –Szczecin
- I m kumite - Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)
- III m kumite druż. U14 -Puchar Świata Harasuto 09-10.04.2016 –Łódź
- III m kumite druż. U12 -Puchar Świata Harasuto 09-10.04.2016 –Łódź
- III m kumite -Puchar Świata Harasuto 09-10.04.2016 –Łódź
- I m kumite druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- III m kumite - Berlin Open - 20.02.2016 - Berlin
- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kumite druż. -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- I m kumite -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- III m kumite - Euro Grand Prix - 3-4.10.2015 - Usti nad Labom (Czechy)
- III m kumite - Grand Prix Polski - 12.09.2015 - Łódź
- I m kumite -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 4-7.06.2015 –Liege (Belgia)
- I m kumite -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kata -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kumite - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- I m kumite - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)
- III m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 19.04.2015 –Tczew
- III m kumite - Grand Prix Tczewa 19.04.2015 –Tczew
- II m kumite - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- III m kumite druż. - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź
- I m kumite - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- III m kumite -Grand Prix Polski - 29.11.2014 - Łódź
- II m drużyna -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica
- II m kumite -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica
- III m kumite - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin
- I m kumite - Grand Prix Tczewa 27/28.09.2014 – Tczew
- II m kumite druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kumite - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kumite - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica
- I m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- I m kumite - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz
- I m kumite - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia
- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
GRABOWSKA WIKTORIA
- I m kata drużynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- III m kata- Solno Cup 21.11.2020- Inowrocław
- II m kata- MMM 26.09.2020- Szczecin
GRUDA WIKTORIA
- II m kumite- Gryf Cup- Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- III m kumite jun -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- II m kumite sen -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
GRZEGOREK MARIKA
- I m kata-Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- I m kata ż.12-13l.- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- I m kata ż.10- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- II m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata 10l.- Gran Prix Lębork 30.11.2019- Lębork
- I m kata 9l.- Grand Prix Lębork 30.11.2019- Lębork
- II m kata ż.9l- Mistrzostwa Wielkopolski WKF 24.03.2019- Mosina
- I m kata ż. 10l.- Mistrzostwa Wielkopolski WKF 24.03.2019- Mosina
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata 11l.- Grand Prix Lębor 10.11.2018- Lębork
- II m kata 10l.- Grand Prix Lębork 10.11.2018- Lębork
- II m kata 10-11- Yamabushi Cup 22.09.2018- Bydgoszcz
- III m kata 8-9 - Yamabushi CUP 22.09.2018- Bydgoszcz
- III m kata - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek
- II m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kata ż -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata b.p. -Yamabushi Cup 07.10.2017 – Osielsko
- III m kata 8-9 -Yamabushi Cup 07.10.2017 – Osielsko
- I m kata open -Yamabushi Cup 07.10.2017 – Osielsko
GRZEGOREK MARCEL
- II m kata b. 8-9 lat- Central Europe Open 6-7.03.2021- Bydgoszcz
- II m kata b. do 7 lat- Central Europe Open 6-7.03.2021- Bydgoszcz
- I m kata ż.- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- Im kata b.- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- I m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata- Gran Prix Lęborka 30.11.2019- Lębork
- III m kata- Mistrzostwa Wielkopolski WKF 24.03.2019- Mosina
- III m kata b.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
HARWAT SZYMON
- III m kumite- MP w Karate Olimpijskim 4.10.2020- Legnica
- I m kata druż.- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- I m kumite druż.- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- I m kumite- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- III m kumite druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł, jun.,młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- III m kata druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł, jun., młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- III m kumite- MP w Karate Olimpijskim juniorów mł, jun.,młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- II m kumite druż.- Gryf Cup- Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- III m kumite- Gryf Cup- Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- III m kata- Gryf Cup- Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- II m kata druż. U21 - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- I m kata- Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- II m kumite - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- III m kumite druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kata druż. -Berlin Open 17.02.2018 – Berlin (Niemcy)
- II m kata druż. - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew
- III m kata druż. - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- III m kumite - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- I m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)
- III m kumite - European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica
- III m kata druż. junior - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- III m kata druż.kadet - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- II m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- II m kumite - Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)
- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- III m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- II m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata druż. - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- I m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- I m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- III m kumite druż. -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- III m kata druż. -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- III m kata druż. -MP WKF 24.10.2015 –Pleszew
- II m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kumite - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kumite druż. -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kata -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kumite druż. - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)
- III m kumite - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)
- III m kumite - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- III m kumite druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica
- II m kata druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica
- II m kumite druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.
- II m kata druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.
- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- III m kumite - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- III m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz
- I m kumite- M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz
- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- II m kata druż. - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz
- III m kumite - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz
- III m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
- III m kata - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski Shotokan 27.10.2013 –Bielsko-Biała
- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski WKF 26.10.2013 –Bielsko-Biała
- II m kata - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- III m kata - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew
- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- II m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- III m kumite druż. - Mistrzostwa Opolszczyzny 04.05.2013 –Prudnik
- III m kata - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów
- II m kumite - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów
- III m kumite druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- II m kata druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- III m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- II m kumite - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- II m kata druż. - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz
- III m kumite ind. - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz
- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- II m kumite ind. - Champion Cup 06.10.2012 –Łódź
- II m kumite druż. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- II m kumite ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- III m kata ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- III m kata ind. - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo
- III m kumite ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem (Czechy)
- III m kumite druż. - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz
- II m kata indywidualne - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz
- II m kata drużynowe - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia
- I m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia
- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia
- II m kata indywidualne - MMM 28.04.2012 –Rumia
- III m kumite indywidualne - MMM 28.04.2012 –Rumia
- I m kumite druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- III m kata druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- II m kata indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- II m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- II m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- III m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- II m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- III m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- II m kumite ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- III m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 24.09.2011 –Kalisz
- I m kata drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- I m kumite drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- II m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- III m kata drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- III m kumite indywidualne - Miedzywoj. MM 07.05.2011 – Goleniów
- III m kata drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- II m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- III m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- III m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 26/27.02.2011 –Łódź
- II m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- II m kumite druż. - Puchar Podlasia 25.09.2010 –Białystok
- III m kata drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- II m kumite drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- III m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- III m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- II m kumite indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- III m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin
- III m kata drużynowe - Central Europe Open 6/7.06.2009 –Bydgoszcz>
- III m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- III m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 –Goleniów
- III m kata indywidualne - Laguna Cup 17.12.2006 –Gryfino
JANECZEK KORNELIUSZ
- II m kata drużynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- III m kumite- MP jun.,jun.mł., młodzieżowców 7.11.2020- Poznań
- III m ktata- Mistrzostwa PUK 24-25.10.2020- Tczew
- III m kata- Kwalifikacje do MP jun.,ju,mł.,młodzieżowców 3.10.2020- Legnica
- III m kata- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- I m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kata- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- I m kata druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł.,jun.,młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- I m kata druż- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata j.- Solno Cup 27.10.2018- Inowrocław
- I m kata jm- Solno Cup 27.10.2018- Inowrocław
-III m kata druż. -13 l - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
-II m kata druż.kad. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- I m kata druż. -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- I m kata -MMM 25.03.2018 – Rumia
- II m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- III m kata druż. - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała
- II m kata k - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- II m kata m - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata druż. -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- I m kata -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- I m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- III m kata druż. - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź
- III m kata druż. - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- I m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- I m kata druż. -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin
- II m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- II m kata - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kata druż. - Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)
- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- II m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- II m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kata - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- III m kata - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- brąz- kata - Mistrzostwa Euriopy WUKF 31.05.2014 – Verona (Włochy)
- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- III m kata - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kata - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica
- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- II m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kata druż. - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz
- III m kata - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz
- II m kata druż. - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia
- II m kata - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia
- III m kata druż. - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
- III m kata - Liga Sakura 23.02.2014 – Puck
- III m kata - Berlin Open 22.02.2014 – Berlin
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- II m kata - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica
- III m kata - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew
- II m kata - Banzai Cup 14/15.09.2013 –Berlin
- I m kata - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- I m kata - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów
- III m kata druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- II m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- II m kata druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- II m kata - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- I m kata ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- I m kata ind. - Puchar Pomorza i Kujaw 19.05.2012 –Bydgoszcz
- II m kata indywidualne - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz
- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia
- I m kata indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- II m kata indywidualne - Polish Open WUKF 25.03.2012 –Szczecin
- III m fantom - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin
- I m kata indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- II m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- III m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
JASIECKA MAJA
- Im kata b. 12/13- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- I m kata b. 10/11- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- I m kata b.8l.- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- I m kata b.10l.- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- II m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kata b.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata 10l.- Gran Prix Lęborka 30.11.2019- Lębork
- III m kata 9l.- Gran Prix Lęborka 30.11.2019- Lębork
- II m kata 8-9b.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
JAZŁOWIEC KONSTANCJA
- III m kumite- PP PZK 26.10.2019- Legnica
KAMIŃSKA WIKTORIA
- III m kumite- Turniej Eliminacyjny do MP 15.05.2021- Łódź
- I m kumite drużynowe- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- II m kumite- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- II m kumite drużynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- III m kata drużynowe- MP jun.,jun.mł.,młodzeżowców 7.11.2021- Poznań
- III m kumite drużynowe- MP jun.,jun.mł.,młodzieżowców 7.11.2020- Poznań
- III m kumite drużynowe- Mistrzostwa PUK 24-25.10.2020- Tczew
- III m kumite- Kwalifikacje do MP jun.,jun.mł., młodzieżowców 3.10.2020- Legnica
- Im kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019
- I m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- II m kumite- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- I m kata- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- III m kata- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- I m kumite- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kumite- Arawaza Cup 30.03.2019- Halle(Niemcy)
- III m kumite open- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- I m kumite- Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- III m kata- Arashi Cup 08.12.2018- Legnica
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018 Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
-I m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kumite druż.- Polish Open 5-7.10.2018- Bielsko- Biała
KANDAR DAWID
- III m kumite- Central Poland Open 5-6.06.2021- Pleszew
- III m kumite drużynowe- turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- III m kata- Turniej Eliminacyjny MP 24.04.2021- Legnica
- II m kata drużynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- III m kata j.mł.- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- II m kata- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- Im kumite- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- III m kumite dużynowe- MP jun.,jun.mł., młodzieżowców w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- II m kata- Central Europe Open 29.02-01.03.20220- Bydgoszcz
- II m kata- Puchar PUK WKF 23.11.2019- Krotoszyn
- I m kumite- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- III m kata- PP PZK 26.10.2019- Legnica
- III m kumite- Gokken Cup 01.06.2019- Żukowo
- I m kata j.m.- Gokken Cup 01.06.2019- Żukowo
- II m kata mł.- Gokken Cup 01.06.2019- Żukowo
- III m kumite- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- I m kata- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019-Szczecin
- III m kata jm- Arawaza Cup 11.05.2019- Szczecin
- I m kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata b-p- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata druż.- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- III m kata- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- II m kumite mł. - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- III m kumite 10-11 l.- Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- II m kata- Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- II m kata druż. - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- III m kumite druż. mł. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kumite druż. 10-11 -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
KLEBAŃSKA MAJA
- III m kata- MMM 29.05.2021- Szczecin
- I m kata druzynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- II m kumite- Solno Cup 21.11.2020- Inowrocław
- III m kta- Solno Cup 21.11.2020- Inowrocław
- III m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m. kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata druż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- II m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kata druż.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- II m kata- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
-II m kata- Solno Cup 27.10.2018- Inowrocław
KOCIOŁEK DANIEL
- III m kumite druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kata druż. -X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kumite -X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- II m kata druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- III m kumite - Turniej Chwaszczyno 08.12.2012 –Chwaszczyno
- III m kata - Turniej Chwaszczyno 08.12.2012 –Chwaszczyno
- III m kumite - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo
- I m kumite druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- II m kumite - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- I m kumite druż. - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- III m kumite druż. - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
MAKSYMIAK GRZEGORZ
- IIIm kumite drużynowe- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- III m kumite- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- III kumite drużynowe- MP jun.,jun.mł, młodzieżowców w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- III m kumite- MP jun.,jun.mł, młodzieżowców w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- II m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kumite- Europen Cuprum Cup 23.11.2019- Legnica
- III m kata- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- II m kumite- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- III m kumite- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- IIIm kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż mł.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kumite- Copernicus Cup 9.03.2019- Toruń
- II m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata b-p- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kumite- Solno Cup 27.10.2018- Inowrocław
- I m kata druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kata -MMM 25.03.2018 – Rumia
- III m kumite druż. mł. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kumite -Yamabushi Cup 07.10.2017 – Osielsko
- I m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kata -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kumite - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- II m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kumite -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- II m kumite- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- II m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- I m kata druż. - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko
- I m kumite - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata druż. - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- II m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kumite -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- I m kumite - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork
- II m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- III m kumite - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
MAKSYMIAK URSZULA
- III m kata- MMM 29.05.2021- Szczecin
- I m kata ż. 12-13- Central Europe Open- 6-7.03.2021- Bydgoszcz
- I m kata ż. 10-11- Central Europe Open- 6-7.03.2021- Bydgoszcz
- I m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata 11l.- Arashi Cup 30.11.2019- Legnica
- III m kata 10l.- Arashi Cup 30.11.2019- Legnica
- III m kata 11l.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kata 10l.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kata- Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata 8-9 ż.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- I m kata 10-11 ż.- Bushido Cup 24.11.2019- Bydgoszcz
- I m kata- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- II m kata 8 l. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kata 9 l. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata ż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata ż -Yamabushi Cup 07.10.2017 – Osielsko
- III m kata open -Yamabushi Cup 07.10.2017 – Osielsko
- II m kata - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce
- II m kata - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- II m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata białe -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kata -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- I m kata 7l. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kata 8l. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- I m kata 7 l. białe p. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- III m kata 7 l. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- III m kata 8 l. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- I m kata b. pasy - Yamabushi Cup- 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata open - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- III m kata 7 l. - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork
- III m kata 8 l. - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork
- III m kata - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
MALENTOWICZ MORFEUSZ
- III m kumite- MMM 29.05.2021- Szczecin
MALIŃSKA ZOFIA
- II m kumite- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- II m kumite drużynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- III m kumite- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- I m kumite- Central Europe Open 6-7.03.2021- Bydgoszcz
- I m kumite- Adidas Cup 28.11.2020- Wrocław
- III m kata druż.- MP jun.,jun.mł.,młodz. w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- III m kumite druż.- MP jun, jun.mł, młodz. w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- III m kumite- MP jun.,jun.mł.,młodzieżowców w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- I m kumite- Turniej Eliminacyjny do MP jun.,jun.mł., młodzieżowców 3.10.2020- Legnica
- I m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite j.- Arashi Cup 30.11.2019- Legnica
- II m kumite j.m.- Arashi Cup 30.11.2019- Legnica
- I m kumite- Puchar PUK WKF 23.11.2019- Krotoszyn
- II m kumite j.- Gokken Cup 01.06.2019- Pleszew
- III kumite k.- Gokken Cup 01.06.2019- Pleszew
- III m kumite- Central Poland Open 18-19.05.2019- Pleszew
- III m kumite druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kumite j.mł.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- I m kumite j.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kumite druż.- MP w Karate Olimpijskim juniorów mł., jun.,Młodzieżowców 27.04.2019- Poznań
- I m kumite druż.- Gryf Cup- Elimin. MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- III kumite- Gryf Cup- Elimin. MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- I m kumite druż.- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- III m kumite open- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- II m kumite- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- III m kumite druż.- Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- III m kumite- Berlin Open 16.02.2019- Berlin
- III m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kumite open- Grand Prix Lęborka 10.11.2019- Lębork
- II m kumite- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
-III m kumite open - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
-III m kumite - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- I m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- III m kumite -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- I m kumite druż. -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- III m kumite druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kumite -MMM 25.03.2018 – Rumia
- II m kumite druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- II m kumite open -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- I m kumite -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- III m kumite -MMM 03.06.2017 – Żukowo
- III m kumite kad -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- I m kumite mł. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- II m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kumite -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kumite druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- III m kumite - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź
- I m kumite druż. - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź
- III m kumite - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- II m kumite druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kumite - Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)
- III m kumite druż.- Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- II m kumite - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kumite open - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kumite druż. U14 -Puchar Świata Harasuto 09-10.04.2016 –Łódź
- III m kumite druż. U12 -Puchar Świata Harasuto 09-10.04.2016 –Łódź
- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- II m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- III m kata - Gokken Cup 14.06.2015 –Żukowo
- III m kata - Copernicus Cup 14.03.2015 –Toruń
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 –Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 –Szczecin
- II m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- I m kata - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów
- III m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
OLSZEWSKA ANNA
- III m kata- MMM 29.05.2021- Szczecin
- II m kumite- MMM 29.05.2021- Szczecin
- I m kata drużynowe- Gran Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- II m kumite- MMM 26.11.2020- Szczecin
- III m kumite- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- III m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata druż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- II m kata b-ż- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- III m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata b-ż- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
PASIEKA MICHALINA
- I m kumite drużynowe- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- III m kumite- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- III m kumite- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
PRACHNIO ALEKSANDRA
- III m kata- Turniej Eliminacyjny do MP 15.05.2021- Łódź
- III m kata- Central Europe Open 6-7.03.2021- Bydgoszcz
- III m kumite druż.- MP jun.,jun.mł., młodzieżowców w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- III m kata- MP jun.,jun.mł. młodzieżowców w Karate Olimpijskim 7.11.2020- Poznań
- III m kata sen.- Mistrzostwa PUK 24-25.10.2020- Tczew
- II m kata u21- Mistrzostwa PUK 24-25.10.2020- Tczew
- III m kata- Kwalifikacje do MP jun.,jun.mł.,młodzież.3.10.2020- Legnica
- III m kata s.- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- I m kata j.- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- III m- Puchar PUK WKF 23.11.2019- Krotoszyn
- II m kata- MPUK 20-21.09.2019- Środa Wlkp.
- III m kata sen- Mazovia Cup 08.06.2019- Zielonki- Parcela
- II m kata j.- Mazovia Cup 08.06.2019- Zielonki- Parcela
- III m kata-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł.,jun.,młodzieżowców 27.04.2019- Poznań
PRZĘCZKA MATEUSZ
- I m kata ż.- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
SIDOR MATEUSZ
- III m kumite drużynowe- Turniej Eliminacyjny do MP 24.04.2021- Legnica
- II m kata drużynowe- Grand Prix Tczewa 20-21.03.2021- Tczew
- II m kata- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- III m kata- Solno Cup 21.11.2020- Szczecin
- I m kata- MMM 26.09.2020- Szczecin
- II m kata k.- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- I m kata m.- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- I m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m. kata- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kata j.m.- Europen Cuprum Cup 23.11.2019- Legnica
- I m. kata m.- Europen Cuprum Cup 23.11.2019- Legnica
- I m kata- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- III m kata 12-13l.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kata -13l.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata jm- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- I m kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- II m kata druż.- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- II m kata druż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- I m kata 12-13l.- Central Europe Open- 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- I m kata 10-11l.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata druż.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- I m kata 10-11l.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- II m kata mł.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
-II m kata druż.- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- II m kata 13l. - Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- II m kata 11l.- Grand Prix Lęborka 1011.2018- Lębork
- I m kata mł.- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- II m kata druż.- Polish Open 5-7.10.2018- Bielsko- Biała
- I m kata - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek
- III m kata - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- II m kata open- Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew
- I m kata druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kata - 13 l. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kata 11 l. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kata 10 l. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kata druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kata 11 l. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kata 10 l. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata 11 l. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata 10 l. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata druż. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata 11 l. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata 10 l. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata - Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)
- II m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kumite - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce
- II m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kata 9 l. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- I m kata 10 l.- Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kata druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- II m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kata 9 l. - European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica
- III m kata 10 l. - European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica
- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- I m kata -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- I m kata- Grand Prix Hradec Kralove 30.04-01.05.2016 –Hradec Kralove (Czechy)
- II m kata - Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)
- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kata open -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- I m kata -Bushido Cup 28.11.2015 –Bydgoszcz
- III m kata -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- II m kata - Polish Open - 10-11.10.2015 - Bielsko-Biała
- I m kata - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kata - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- I m kata - Central Europe Open 12.04.2015 –Bydgoszcz
- I m kata - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- II m kata - Puchar Polski WKF 31.05.2014 - Warka
- III m kata mł.- Kamikaze Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kata open-Kamikze Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- II m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
SOBCZYŃSKI FILIP
- III m kata- MMM 26.09.2020- Szczecin
- I m kata 12-13l.- Pomerania Cup 13.04.2019- Rumia
- I m kata 10-11l.- Pomerania Cup 13.04.2019- Rumia
- II m kata druż.- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- III m kata- Tczew Open 15-17.03.2019- Tczew
- II m kata druż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- I m kata 12-13ż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- I m kata 10-11ż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- III m kata mł.- Arashi Cup 08.12.2018- Legnica
- III m kata- Arashi Cup 08.12.2018- Legnica
- II m kata druż.- Arashi Cup 08.12.2018- Legnica
- II m kata druż.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- Im kata 10-11ż.- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- II m kata druż.- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- I m kata mł.- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- I m kata -13l.- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- III m kata 11l.- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- II m kata druż.- Polish Open 5-7.10.2018- Bielsko-Biała
- I m kata 10-11l. - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek
- I m kata 11 ż. - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek
- I m kata 10 ż. - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek
- I m kata 11 l. - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- I m kata 10 l. - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- II m kata druż. - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- III m kata -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kata druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kata druż. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kata 11 l. - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata 10 l. - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata druż. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- I m kata 10 l . żółte -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata 9 l . -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata 9 l . żółte -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- II m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- I m kata 9 l. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- II m kata 10 l.- Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kata druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- I m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- II m kata 10l. - Bushi -DO Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- I m kata 9l. - Bushi -DO Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kata - European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica
- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- I m kata -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- II m kata 8l.- Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kata 9l. - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata - Copernicus Cup 12.03.2016 –Toruń
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
STYCZYŃSKA JOANNA
- II m kata- Turniej Eliminacyjny do MP 15.05.2021- Łódź
- II m kata- Mistrzostwa PUK 24-25.10.2020- Tczew
- III m kata s.- Puchar PUK WKF 23.12.2019- Krotoszyn
- I m kata j.- Puchar PUK WKF 23.12.2019- Krotoszyn
- III m kata- Europe Grand Prix Pilzno 5-6.10.2019- Pilzno
- I m kata- MPUK 20-21.09.2019- Środa Wlkp.
- I m kata sen- Mazovia Cup 08.06.2019- Zielonki- Parcela
- I m kata- Mazovia Cup 08.06.2019- Zielonki- Parcela
- II m kata- Central Poland Open 18-19.05.2019- Pleszew
- II m kata-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł.,jun.,młodzieżowców 27,04.2019-Poznań
SZRAM OLIWIER
- I m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- III m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- I m kata druż.-Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kata b-p- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata druż. -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kumite druż. mł. -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- III m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kata druż. - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- II m kata -MMM 03.06.2017 – Żukowo
- III m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń
- III m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork
- I m kata druż. - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata druż. - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- II m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
WIECZORKIEWICZ WIKTORIA
- II m kata- Mazovia Cup 12.06.2021- Pleszew
- III m kata- Dragon Cup 22.05.2021- Środa Wlkp.
- III m kata- turniej Eliminacyjny do MP 15.05.2021- Łódź
- III m kata j.m.- Solno Cup 21.11.2021- Inowrocław
- I m kataj.- Solno Cup 21.11.2020- Inowrocław
WILK KONRAD
- I m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata b+ż- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kata -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- III m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata 9 l. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata 8 l. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kata 9 l. - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- III m kata 8 l. - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- I m kata 9 l. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- I m kata 8 l. -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kata -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2017 – Tczew
- II m kata druż. - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- III m kata - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata białe -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kata -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata 7 l. - European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica
- III m kata 8 l. - European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica
- I m kata b. pasy - Yamabushi Cup- 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata open - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko
- I m kata 8l.- Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 19.03.2016 –Suchy Las
- I m kata 7l. - Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 19.03.2016 –Suchy Las
- II m kata - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- I m kata - Copernicus Cup 12.03.2016 –Toruń
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 05.12.2016 –Szczecin
- II m kata - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kata - Mistrzostwa WLKP. Shotokan 17.05.2015 –Suchy Las
- III m kata -Puchar Krajny i Pałuk 25.04.2015 –Nakło n. Notecią
- II m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 –Szczecin
WIŚNIEWSKI OSKAR
- III m kumite -Harasuto Cup 7/8.04.2018 – Łódź
- III m kumite - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- III m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- II m kumite - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- I m kumite open - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- III m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- II m kumite - Puchar Polski WKF 21.05.2016 –Rumia
- II m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel
- II m kumite -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- III m kumite - Euro Grand Prix - 3-4.10.2015 - Usti nad Labom (Czechy)
- I m kumite druż. -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 4-7.06.2015 –Liege (Belgia)
- III m kumite -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 4-7.06.2015 –Liege (Belgia)
- III m kumite druż. -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- II m kumite -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kumite - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- I m kumite - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)
- III m kumite druż. - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin
- II m kumite mł. - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą (Czechy)
- III m kumite sen. - Puchar Czech 17.05.2014 – Usti nad Łabą (Czechy)
- III m kumite druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- II m kumite druż. - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- II m kumite rotation - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- I m kumite - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- III m kumite - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew
- III m kumite - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- II m kumite - Otwarty Puchar Czech 24.05.2013 –Usti n/Łabą
- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- III m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kumite druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)
- III m kata druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)
- III m kumite ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- III m kumite ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem
- III m kumite indywidualne - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz
- I m kumite druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- II m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- II m kumite druż. - Polish Open WUKF 25.03.2012 –Szczecin
- II m konk. druż jm - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica
- III m kumite ind. - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica
- III m kumite ind. - MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 01.10.2011 –Gyor (Węgry)
- III m kumite ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- III m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 24.09.2011 –Kalisz
- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- I m kumite ind. - Grand Prix Śląska PL-CZ 01.05.2011 –Głubczyce
- I m kumite ind. - Mistrzostwa Opolszczyzny 30.04.2011 –Prudnik
- III m kumite ind. - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.
- III m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- II m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 19.03.2011 – Legnica
- II m konkurencja druż. - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica
- I m kumite indywidualne - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica
- III m kumite indywidualne - Champion Cup 27.11.2010 –Łódź
- II m kumite drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- III m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m- kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin
- III m- kumite drużynowe - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź
- III m- kumite indywidualne - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź
- III m kumite drużynowe - M. EUROPY WUKF 3-5.09.2009 –Constanta
- III m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 – Pyrzyce
- II m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- II m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 30.05.2009 –Pyrzyce
- I m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
- II m kumite drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- II m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- III m kumite indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- III m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
- III m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
- III m konkurencja druż. - Cuprum Cup 29.11.2008 – Legnica
- I m kumite drużynowe - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- III m kumite indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- I m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów
- II m kumite druż. mł. - Goleniów Open 26.04.2008 – Goleniów
- III m kata drużynowe - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- II m kumite indywidualne - Dragon Cup 08.03.2008 – Środa Wlkp.
- III m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz
- III m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin
- III m walka reż. - Cuprum Cup 24.11.2007 – Legnica
- II m kumite indywidualne - Cuprum Cup 24.11.2007 – Legnica
- I m kumite indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin
- III m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- II m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- II m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- III m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 10.12.2005 – Szczecin
- III m kata indywidualne - Puchar Lata 18.06.2005 – Przecław
- II m kata indywidualne - Puchar Piastów 24.04.2005 – Przecław
ZIOMKO LENA
- III m kata- MMM 29.05.2021- Szczecin
- II m kumite- Central Europe Open 6-7.03.2021- Bydgoszcz
- III m kata- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- II m kumite j.m.- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- III m kumite m.- Empi Cup 05.12.2020- Dopiewo
- III m kumite- Solno Cup 21.11.2020- Inowrocław
- III m kumite- Central Europe Open 29.02-01.03.2020- Bydgoszcz
- III m kumite- Berlin Open 22.02.2020- Berlin
- I m kata druż.- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kumite- Samuraj Cup 07.12.2019- Szczecin
- II m kumite- Grand Prix Lęborka 30.11.2019- Lębork
- III m kata druż.- Arawaza Cup 11.05.2019- Sopot
- III m kata ż.- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- III m kata druż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kumite- samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- II m kata b-ż.- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kata druż- Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- III m kata b.-Bushido Cup 24.11.2018- Bydgoszcz
- I m kata b.- Solno Cup 27.10.2018- Inowrocław
ŻMUDA NATALIA
- III m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018 Szczecin
- III m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- III m kumite -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- II m kumite -Berlin Open 17.02.2018 – Berlin
- III m kata druż. -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- III m kumite - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo
- III m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- III m kata -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- III m kumite -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2016 – Tczew
- III m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz
NAJLEPSI ZAWODNICY, KTÓRZY JUŻ ZAKOŃCZYLI KARIERĘ SPORTOWĄ:Najważniejsze osiągnięcia
ADAMCZEWSKA ANNA
- III m kumite drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
- II m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
- I m kumite indywidualne – Ruegen Cup 12.05.2001 – Bergen (Niemcy)
BŁASZAK DAWID
- II m kata - MMM 24.05.2013 –Goleniów
- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- I m kata ind. - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo
- III m kumite druż. - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz
- I m kata indywidualne - MMM 28.04.2012 –Rumia
- I m kata indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
CHYLAK PATRYK
- I m kumite indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin
- I m kumite indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce
- III m kata indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce
- III m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 17.06.2006 – Szczecin
- I m kumite indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów
- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 10.12.2005 – Szczecin
DOMŻALSKI- SZEFLER DOMINIK
- II m kata - MMM 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz
- II m kata - MMM 05.04.2014 – Rumia
FEDOROWICZ JULIA
- I m kata -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kata - MMM 30.05.2015 –Pyrzyce
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- III m kumite - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin
- III m kata - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin
- III m kata - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- III m kata - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą
- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kata - MMM 05.04.2014 – Rumia
- I m kata - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
- III m kata - Berlin Open 22.02.2014 – Berlin
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 06.10.2012 –Legnica
- I m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 06.10.2012 –Legnica
- I m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
FEDOROWICZ KINGA
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz
- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 19.05.2012 –Bydgoszcz
FISZER MIRELLA
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- I m kata drużynowe - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.
- III m kata indywidualne - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.
- I m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok
- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- I m kumite indywidualne - M. Pomorza i Kujaw 05.06.2010 –Bydgoszcz
- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m kata indywidualne - Mięzywojewódzkie MM 08.04.2010 –Goleniów
- I m kumite indywidualne - Puchar Dolnego Śląska 28.03.2010 –Legnica
- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź
- III m kumite indywidualne - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź
- I m kumite indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- III m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 30.05.2009 –Pyrzyce
- I m kata indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 30.05.2009 –Pyrzyce
- III m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
- III m kumite indywidualne - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2009 – Łódź
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
- I m kumite indywidualne - Cuprum Cup 29.11.2008 – Legnica
- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 26.04.2008 – Goleniów
- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- III m kumite drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- II m kumite drużynowe - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin
GŁOWACKA IGA
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- I m kata Gokken Cup 14.06.2015 –Żukowo
- I m kata -Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce
- III m kumite druż. - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
GOLEC KONRAD
- II m kata druż. - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
GRANOPS BARTOSZ
- I m kata drużynowe - Druż. Mistrzostwa Polski 20.05.2006 – Szczecin
- I m kumite indywidualne –Turniej karate 07.05.2000 – Szczecin
- II m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Juniorów – IX.1997 – Inowrocław
GROCHECKA MAGDALENA
- II m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
- III m kumite drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
- III m kumite indywidualne - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
GRUSZECKI SEBASTIAN
- I m konkurencja druż. - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica
- III m kata indywidualne - MP SHOTOKAN 24.10.2010 –Bielsko-Biała
- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź
- BRĄZ - kata drużynowe - M ŚWIATA 19-21.06.2009 –Odessa (UA)
- BRĄZ - kata indywidualne - M ŚWIATA 19-21.06.2009 –Odessa (UA)
- I m kata drużynowe - Akademickie MP 14.06.2009 –Wrocław
- I m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
GRZESIAK DOMINIKA
- III m kumite drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
HALCZUK KRZYSZTOF
- III m kata - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- III m kata druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)
- III m kumite druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)
- III m kata indywidualne - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)
- I m kata ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- III m kata druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF 2-29.05.2011 –Lignano (IT)
- I m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- II m kata indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów
- III m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów
- I m kata indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin
- II m kumite indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce
HOŁOWCZYC MAGDALENA
- III m kumite - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- III m kumite - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew
- III m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- III m kumite druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- III m kumite - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- III m kumite -MP WKF jun 24.10.2015 –Pleszew
JANKOWSKA KAMILA
- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- I m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 19.03.2011 – Legnica
- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- III m kata indywidualne - Mięzywojewódzkie MM 08.04.2010 –Goleniów
- III m kumite indywidualne - Mięzywojewódzkie MM 08.04.2010 –Goleniów
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin
- I m- kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- I m kata drużynowe - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce
KĘDZIORA DAWID
- III m- kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski JKA 29.11.2009 –Tarnowo Podgórne
KRYSZEWSKI JAKUB
- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
KRYSZEWSKI SZYMON
- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
- I m kata Indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
KOWALEWSKI TOMASZ
- I m kata drużynowe - Central Europe Open 04.06.2005 – Bydgoszcz
- I m kata indywidualne – Mistrzostwa Polski Juniorów 1998
- I m kata indywidualne- Funakoshi Cup 16.III.1997 - Wrocław
- II m kata drużynowe – Mistrzostwa Polski Juniorów – IX.1997 - Inowrocław
KUBIK MICHAŁ
- I m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m- kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski JKA 29.11.2009 –Tarnowo Podgórne
- II m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
- I m kumite drużynowe - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- II m kumite drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź
- II m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz
LEWANDOWSKI MAREK
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 09.12.2006 – Szczecin
- I m kumite indywidualne - Pomerania Cup 29.10.2006 – Gryfino
- II m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 17.06.2006 – Szczecin
- I m kumite drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kumite indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów
- II m kata indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- I m kumite drużynowe mł. - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- III m kumite drużynowe - Central Europe Open 04.06.2005 – Bydgoszcz
MARKIEWICZ MATEUSZ
- II m kumite- MP w Karate Olimpijskim juniorów mł, jun.,młodzieżowców 27.04.2019-Poznań
- I m kumite- Gryf Cup- Eliminacje MP juniorów 30.03.2019- Szczecin
- I m kumite- Central Europe Open 2-3.03.2019- Bydgoszcz
- I m kumite- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kumite- Grand Prix Lęborka 10.11.2018- Lębork
- III m kumite - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- III m kata - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- I m kata druż. - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- I m kumite - Copernicus Cup 14.04.2018 – Toruń
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata k - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia
- I m kata druż. -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- I m kumite -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- I m kumite -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lęborkce
- I m kumite -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata druż. -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin
- II m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin
- II m kumite- MMM 07.05.2016 –Szczecin
-III m kata- MMM 07.05.2016 –Szczecin
- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- II m kumite - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- III m kumite - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kumite - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica
- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
MARKUS KRZYSZTOF
- I m kumite indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- I m kumite indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce
- I m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
MATYJASIK OLIMPIA
- I m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- I m- kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin
- I m- kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin
- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- I m kumite indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- II m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
- I m kata Indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
MOJSAK JULIA
- I m kumite -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kata -Pomerania Cup 24/25.03.2018 – Rumia
- I m kata -MMM 25.03.2018 – Rumia
- I m kumite -MMM 25.03.2018 – Rumia
- I m kumite -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- I m kata -Grand Prix Sopotu 20.05.2017 – Sopot
- I m kumite -Otwarty Puchar Czech 29.04.2017 – Usti/nad Labom (Czechy)
- I m kumite druż. - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź
- I m kumite - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kata - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce
- I m kumite -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kata -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz
- I m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2016 - Siauliai (Litwa)
- I m kata - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2016 - Siauliai (Litwa)
MOROZ KINGA
- I m kata - ME FSKA - 25.05.2014 - Poznań
- I m kata drużynowe - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.
- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok
- I m kata indywidualne - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica
- I m konkur. druż.senior - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m- kata indywidualne - Puchar Europy A-JKA 22-23.11.2009 –Szekesfehervar (H)
- III m- kata indywidualne - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź
- BRĄZ- kata indywidualne - M. EUROPY WUKF 3-5.09.2009 –Constanta
- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- II m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
- III m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2009 – Łódź
- I m kata indywidualne - WOM 14.06.2008 – Goleniów
- I m kumite indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- II m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów
- III m kata indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów
- I m kata indywidualne - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- III m kumite drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- II m kumite drużynowe - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz
- I m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin
- I m kumite indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin
- I m kata indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin
- I m kata indywidualne - Międzywojewódzkie MM 03.06.2007 – Pyrzyce
- I m kata drużynowe - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 12.05.2007 – Goleniów
- I m kata indywidualne - XV "Silesia Cup" 31.03.2007 – Legnica
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 09.12.2006 – Szczecin
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 09.12.2006 – Szczecin
- I m kata indywidualne - Cuprum Cup 25.11.2006 – Legnica
- III m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo
- I m kata indywidualne - Pomerania Cup 29.10.2006 – Gryfino
- I m kata indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- I m kata indywidualne - Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 02.04.2006 – Bydgoszcz
- I m kata drużynowe - Mistrzostwa Dolnego Śląska 19.03.2006 – Legnica
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 10.12.2005 – Szczecin
- I m kata indywidualne – Pomerania Cup 23.10.2005 – Gryfino
- I m kata indywidualne - Puchar Lata 18.06.2005 – Przecław
PAWLAK MARCIN
- III m kata drużynowe - MP WKF 28.03.2009 – Łódź
- III m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2009 – Łódź
- I m kata drużynowe - Druzynowe MP WKF 12.05.2007 – Goleniów
- I m kata drużynowe - XV "Silesia Cup" 31.03.2007 – Legnica
- I m kata drużynowe - III Harasuto Cup 03.03.2007 – Łódź
- II m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo
PROCZKOWSKI KAMIL
- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard
- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź
- BRĄZ m kata drużynowe - M ŚWIATA 19-21.06.2009 –Odessa (UA)
- I m kata drużynowe - Akademickie MP 14.06.2009 –Wrocław
- III m kata indywidualne - Akademickie MP 14.06.2009 –Wrocław
- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce
- III m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
- III m kata drużynowe - MP WKF 28.03.2009 – Łódź
- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- I m kata drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź
- I m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- II m kata drużynowe - Druzynowe MP WKF 12.05.2007 – Goleniów
- I m kata drużynowe - XV "Silesia Cup" 31.03.2007 – Legnica
- I m kata drużynowe - III Harasuto Cup 03.03.2007 – Łódź
- II m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo
- III m kata indywidualne - MP Karate Shotokan 04.11.2006 – Poznań
- I m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
- I m kata drużynowe - Druż. Mistrzostwa Polski 20.05.2006 – Szczecin
- I m kata drużynowe - II Harasuto Cup 04.03.2006 – Łódź
PRZYBYŁO JANINA
- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- III m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo
- II m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
- I m kata drużynowe – Akademickie Mistrzostwa Polski 25.05.2003
- III m kumite drużynowe - Akademickie Mistrzostwa Polski 25.05.2003
- I m kata drużynowe – Mistrzostwa Polski WKF 12.04.2003 – Gryfino
- I m kata drużynowe – Puchar Polski JKA 22.03.2003 - Inowrocław
- II m kata drużynowe – Mistrzostwa Polski Shotokan 10.11.2002 – Brzeg Dolny
- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Juniorów – IX.1997 – Inowrocław
ROT MARTYNA
- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- I m- kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin
- III m- kata drużynowe - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
- I m kata Indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin
- I m kata indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin
- I m kata drużynowe - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - Laguna Cup 17.12.2006 – Gryfino
RYSZAWA KRZYSZTOF
- II m kata drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź
- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
STRUK ANNA
- III m kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski WKF 17.03.2012 –Oborniki Wlkp.
- I m kata drużynowe - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.
- II m kumite indyw. - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok
- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok
- I m konkurencja druż. - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica
- I m kata indywidualne - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica
- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź
- II m- kata indywidualne - Mistrzostwa Polski JKA 29.11.2009 –Tarnowo Podgórne
SULIMA GRZEGORZ
- III m kumite druż. -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- III m kata druż. -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- III m kata druż. -MP WKF 24.10.2015 –Pleszew
- I m kumite open - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica
- II m kumite - Grand Prix B-B 4/5.10.2014 – Bielsko-Biała
- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski Shotokan 27.10.2013 –Bielsko-Biała
- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski WKF 26.10.2013 –Bielsko-Biała
- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- I m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kata ind. - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo
- I m kata ind. - Puchar Pomorza i Kujaw 19.05.2012 –Bydgoszcz
- I m kumite indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
SULIMA ŁUKASZ
- III m kata druż. junior - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- III m kata druż.kadet - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew
- II m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- II m kumite -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- III m kumite druż. -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- III m kata druż. -MP SHOTOKAN 07.11.2015 –Toruń
- III m kata druż. -MP WKF 24.10.2015 –Pleszew
- III m kumite - MP WKF 24.10.2015 –Pleszew
- I m kumite druż. -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 4-7.06.2015 –Liege (Belgia)
- II m kumite -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 4-7.06.2015 –Liege (Belgia)
- III m kumite - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- I m kumite - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)
- III m kumite druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica
- II m kata druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica
- III m kumite druż. - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin
- II m kumite druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.
- II m kata druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.
- I m kumite - Grand Prix B-B 4/5.10.2014 – Bielsko-Biała
- II m kumite - Banzai Cup 20.09.2014 – Berlin (NIemcy)
- II m kumite - Mistrzostwa Euriopy WUKF 31.05.2014 – Verona (Włochy)
- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kumite - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kumite - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą (czechy)
- I m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- I m kumite - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia
- I m kumite - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz
- I m kumite - MMM 05.04.2014 – Rumia
- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
- II m kumite - Harasuto Cup 1/2.03.2014 – łódź
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kumite - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew
- III m kumite - Banzai Cup 14/15.09.2013 –Berlin
- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kumite - European Cuprum Cup 17.11.2012 –Legnica
- II m kumite druż. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew
- III m kumite ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem
- I m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia
- I m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
RZECHOWSKI BARTOSZ
- I m kumite indywidualne – Ruegen Cup 12.05.2001 – Bergen
STEFANOWICZ MICHAŁ
- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów
- III m- kumite indywidualne - M. EUROPY WUKF 3-5.09.2009 –Constanta
- III m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2008 –Śrem
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin
- I m -kumite indywidualne WOM 14.06.2008 – Goleniów
- I m kumite drużynowe - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard
- I m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów
- I m kumite drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
SZYBCZYŃSKA IZABELA
- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- III m kata indywidualne - Puchar Polski JKA 23.11.2008 – Swarzędz
- II m kata drużynowe - III Harasuto Cup 03.03.2007 – Łódź
- I m kata indywidualne - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo
- III m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo
WIERZCHOWSKI ROBERT
- I m kumite indywidualne - Cuprum Cup 24.11.2007 – Legnica
- I m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław
WILK DARIA
- I m kata- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 18.05.2019- Szczecin
- I m kata- Samuraj Cup 02.12.2018- Szczecin
- I m kata -MMM 25.03.2018 – Rumia
- I m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)
- I m kata 11 l. - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- I m kata 10 l. - Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia
- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- III m kata - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - Grand Prix Lęborka - 15.11.2014 - Lębork
- I m kata - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin
- III m kata - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kata - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica
- I m kata - Mistrzostwa Wlkp. 06.04.2014 – Suchy Las
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kata - Yamabushi Cup 28.09.2013 –Osielsk
- III m kata - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- I m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- I m kata - Polish Open WUKF 24.03.2013 –Szczecin
WILK CEZARY
- III m kata- MP w Karate Olimpijskim juniorów mł.,jun.,młodzieżowców 27.04.2019- Poznań
- I m kata druż.-MP w Karate Olimpijskim juniorów mł.,jun.,młodzieżowców 27.04.2019- Poznań
- II m kata - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- I m kata druż. - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las
- I m kata -Central Europe Open 3-4.03.2018 – Bydgoszcz
- I m kumite -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- I m kata -Samuraj Cup 16.12.2017 – Szczecin
- III m kata - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)
- I m kata k. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata m. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork
- I m kata -Gokken Cup 03.06.2017 – Żukowo
- I m kata -MMM 03.06.2017 – Żukowo
- III m kumite -MMM 03.06.2017 – Żukowo
- III m kata -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kata druż. -Puchar Polski WKF 29.04.2017 – Lębork
- I m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno
- I m kata- MMM 07.05.2016 –Szczecin
- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin
- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup 21.11.2015 –Legnica
- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- I m kata - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- I m kata - Mistrzostwa Wlkp.06.04.2014 – Suchy Las
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- III m kata - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- I m kata - Puchar Krajny i Pałuk 13.04.2013 –Paterek
- I m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia
- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin
- I m kata - Challenge Olimp 01.12.2012 –Łódź
- I m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
WIŚNIEWSKI MATEUSZ
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin
- I m kumite - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz
- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- III m kata - Central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz
- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin
- III m konk. klubowa - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica
- I m kata - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica
- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz
- III m kata ind. - Euro Grand Prix 27.10.2012 –Pilzno
- I m kata ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem
- I m kata indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin
- III m kata indywidualne - Puchar Świata Harasuto 3/4.03.2012 –Łódź
- I m kata indywidualne - Mistrzostwa Łodzi 10.12.2011 –Łódź
- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- I m kata ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica
- III m kata ind. - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.
WÓJCIK DOMINIK
- II m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Shotokan 24.10.2008 – Swarzędz
- II m kata drużynowe Jun.- Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź
- I m kata drużynowe Sen. - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź
- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica
- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- II m kata drużynowe - Druzynowe MP WKF 12.05.2007 – Goleniów
- I m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów
ZACHAREK GABRIEL
- I m kata drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- I m kumite drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia
- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
- III m kumite indywidualne - Miedzywoj. MM 07.05.2011 – Goleniów
- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 19.03.2011 – Legnica
- III m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 26/27.02.2011 –Łódź
- I m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard
- I m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem
ZĄBEK KORNELIA
- III m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- III m kumite druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok
- I m kumite - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka
- I m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce
- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń
- I m kumite druż. - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- III m kumite - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)
- I m kumite - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka
- I m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard
- II m kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski Juniorów 21.10.2012 –Murowana Goślina
- II m kumite indywidualne - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)
- I m kumite druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)
- I m kumite ind -59- Champion Cup 06.10.2012 –Łódź
- I m kumite ind. sen.- Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo
- I m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia
- I m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard
- I m kumite indywidualne - Polish Open WUKF 25.03.2012 –Szczecin
- I m kumite indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin
- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin
- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów
ZDOBYLAK RADOSŁAW
- II m kumite drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź
ZGUBIŃSKI GRZEGORZ
- II m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Shotokan 24.10.2008 – Swarzędz
- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- III m kumite indywidualne - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź
- I m kumite drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce
- I m kumite indywidualne - Central Europe Open 3/4.06.2006 – Bydgoszcz
- I m kumite indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów
- I m kata drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów