Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW

 

Nazwiska zawodników ułożone są alfabetycznie

 ADAM ADAMCZYK

- III m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m  kumite   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- II m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- II m kumite - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kumite  - Liga Sakura 28.02.2015 –Puck

- II m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

 - III m kumite  - Central Europe Open 12.04.2014 –Bydgoszcz

- III m kumite  - Liga Sakura 06.04.2013 –Rumia

- II m kumite  - Puchar Pomorza i Kujaw 19.05.2012 –Bydgoszcz

- III m fantom  - Olimp Challenge 01.12.2012 –Łódź

BEKALARCZYK/ BORYSEWICZ PAWEŁ

- II m kata  - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

- II m kata druż. U21 - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

- I m kata druż. jun. - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- II m kata sen- Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kata jun - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- I m kata druż. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- II m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata druż.  -Berlin Open  17.02.2018 – Berlin (Niemcy)

- I m kata j  - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata +14  - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata druż.  - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew

- II m kata  - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew

- III m kata +14  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m kata j  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m kata druż.  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- II m kata   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- I m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata j - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- II m kata s - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- I m kata  -Otwarte Mistrzostwa Pomorza - 25.02.2017 - Puck

- I m kata jun. mł. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- III m kata jun. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- II m kata druż. - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- II m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- II m kata -  Puchar Polski WKF 21.05.2016 –Rumia

- III m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- II m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata druż. - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- II m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- III m kata - Berlin Open - 20.02.2016 - Berlin

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m  kata   -GP Lęborka  14.11.2015 –Lębork

- II m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kumite - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kata - Grand Prix Polski - 12.09.2015 - Łódź

- III m kata druż.   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kata  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m kata druż. - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- II m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- III m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kata - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz

- II m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- II m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

 

BORECKI JAKUB

- II m kata druż. U21 - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kata - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kumite druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata druż.  -Berlin Open  17.02.2018 – Berlin (Niemcy)

- II m kata druż.  - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew

- I m kata druż. - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata druż. junior - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- III m kata druż.kadet - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- II m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- III m kumite druż.   -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- II m kumite druż.  -Grand Prix Polski - 29.11.2014 - Łódź

- III m kumite druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica

- II m kata druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica

- II m kumite druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.

- II m kata druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.

- III m kata  - Mistrzostwa Euriopy WUKF 31.05.2014 – Verona (Włochy)

- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kumite  - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica

- III m kumite  - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą 

- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kumite - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- II m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kumite - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica

- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski Shotokan 27.10.2013 –Bielsko-Biała

- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski WKF 26.10.2013 –Bielsko-Biała

- I m kata - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- III m kumite - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- III m kumite - Otwarty Puchar Czech 24.05.2013 –Usti n/Łabą

- II m kumite - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- III m kumite druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kata druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- III m kumite - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kata druż. - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz

- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- II m kumite druż. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- III m kumite ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- II m kata drużynowe - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia

- III m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- II m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- II m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- III m konk. druż jm - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica

- III m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- III m kata ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- II m kumite ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- III m kata ind. - Puchar Polski WKF 24.09.2011 –Kalisz

- I m kata drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- I m kumite drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- III m kata indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- III m kata drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- III m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- II m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- II m kata indywidualne - Miedzywoj. MM 07.05.2011 – Goleniów

- III m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kata drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- II m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 26/27.02.2011 –Łódź

- II m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- III m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- III m kata indywidualne - Grand Prix Bielska 23.10.2010 –Bielsko-Biała

- II m kumite druż. - Puchar Podlasia 25.09.2010 –Białystok

- III m kata indywidualne - Puchar Podlasia 25.09.2010 –Białystok

- II m kata indywidualne - M. Pomorza i Kujaw 05.06.2010 –Bydgoszcz

- III m kata drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- III m kata indywidualne - Puchar Dolnego Śląska 28.03.2010 –Legnica

- III m kata drużynowe - Central Europe Open 07.05.2009 –Bydgoszcz

- III m kata indywidualne - Central Europe Open 07.05.2009 –Bydgoszcz

- II m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 18.04.2009 – Bydgoszcz

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- II m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- III m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

 

BORYSIAK EMILIA

- I m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kata druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- I m kumite druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- III m kumite druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kumite -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- II m kata druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kumite druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- III m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kumite open - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kumite  - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata druż.  - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała

- II m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- II m  kumite   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- III m  kumite   -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- I m kumite   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- II m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- I m kumite druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- III m kumite    - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- I m kumite druż.   - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- III m kumite   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kumite druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kata druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kumite druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kumite  -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kumite druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kumite -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- I m kumite - Grand Prix Polski 24.09.2016 –Łódź

- III m kumite - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- II m kumite -  Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)

- III m kumite druż.-  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kumite -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- I m kumite open -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kumite druż. U14  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- III m kumite druż. U12  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- I m kumite druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kumite druż. -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- II m kumite -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- III m kata -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- II m kumite  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- I m kata   Gokken Cup  14.06.2015 –Żukowo

- III m kumite  -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- II m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- II m kumite  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- II m kumite  - Pomerania Cup 09.05.2015 –Rumia

- III m kumite druż.  - Grand Prix Tczewa 19.04.2015 –Tczew

- III m kata  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- III m kumite  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- III m kumite druż. - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź

 

 

 

ERDMANN DAWID

- II m kata - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- II m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata +14  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata k  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- III m kata   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata  -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- III m kata - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata - Raven Cup - 06.11.2016 - Kórnik

- II m kata druż. - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- II m kata - Mistrzostwa Świata WUKF - Dublin (Irlandia)

- II m kumite-  MMM  07.05.2016 –Szczecin

- I m kata-  MMM  07.05.2016 –Szczecin

- II m kata -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kata   -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF  4-7.06.2015 –Liege (Belgia)

- III m kata druż.   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite   - MMM  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata   - MMM  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kata  - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)

- II m kata  - Central Europe Open 12.04.2015 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m kata  - Grand Prix Lęborka - 15.11.2014 - Lębork

- I m kata  - Gokken Cup 07.06.2014 – Chwazczyno

- III m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata - Mistrzostwa Wlkp.06.04.2014 – Suchy Las

- I m kata - Liga Sakura 23.02.2014 – Puck

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kata - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz

- III m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 19.05.2013 –Spalona

ERDMANN JAKUB

 

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

 

 FIDELUS MARCEL

-III m kata druż.  - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kumite - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- II m kata druż. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- I m kata druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kumite druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata druż.   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- III m kumite  - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała

- I m kumite  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- II m  kata   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- I m kata  druż. -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- II m kata   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata    -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2017 – Tczew

- III m kata druż.   -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2017 – Tczew

- II m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kumite  - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kata druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- III m kata - Raven Cup - 06.11.2016 - Kórnik

- II m kumite -  Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)

- III m kumite - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- II m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kumite -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- III m kata -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- II m kata - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork

- III m kata   -  X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m fantom  -  Puchar Polski WKF 23 .05.2015 –Warka

- I m fantom  -  Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 17 .05.2015 –Suchy Las

FIGIEL JAN

- I m kata druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- II m kata  -MMM  25.03.2018 – Rumia

- I m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata druż.   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- II m kata   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kata  - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- III m kata  - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata druż. - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata druż. - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- III m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- III m kumite -  Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)

- III m kata -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- II m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- III m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- II m kumite - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork

- I m kata  -  Liga Sakura 28 .02.2015 –Puck

 -III m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

GACKOWSKA AMELIA

- I m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kumite - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- I m kumite open - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kumite -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- I m kumite druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- III m kumite druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kumite -MMM  25.03.2018 – Rumia

- III m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kumite  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kumite - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- I m  kumite open  -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- I m  kumite   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- III m  kumite   -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- I m kumite kad   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- II m kumite mł    -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- II m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- II m kumite   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- I m kumite druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- I m kumite druż.   - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- II m kumite   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kumite druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kata druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- I m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kumite - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- II m kumite druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- II m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)

- I m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kumite - Mistrzostwa Świata WUKF - Dublin (Irlandia)

- III m kumite -  Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)

- I m kumite-  MMM  07.05.2016 –Szczecin

- I m kumite -  Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)

- III m kumite druż. U14  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- III m kumite druż. U12  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- III m kumite  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- I m kumite druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- III m kumite - Berlin Open - 20.02.2016 - Berlin

- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kumite druż. -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- I m kumite  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- III m kumite - Euro Grand Prix - 3-4.10.2015 - Usti nad Labom (Czechy)

- III m kumite - Grand Prix Polski - 12.09.2015 - Łódź

- I m kumite   -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF  4-7.06.2015 –Liege (Belgia)

- I m kumite   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- I m kumite  - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)

- III m kumite druż.  - Grand Prix Tczewa 19.04.2015 –Tczew

- III m kumite  - Grand Prix Tczewa 19.04.2015 –Tczew

- II m kumite  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- III m kumite druż. - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź

- I m kumite - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- III m kumite  -Grand Prix Polski - 29.11.2014 - Łódź

- II m drużyna  -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica

- II m kumite  -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica

- III m kumite  - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin

- I m kumite - Grand Prix Tczewa 27/28.09.2014 – Tczew

- II m kumite druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- I m kumite  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- I m kumite  - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica 

- I m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kumite - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- I m kumite - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

 

GŁOWACKA IGA

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- III m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- III m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata   Gokken Cup  14.06.2015 –Żukowo

- II m kata druż.   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite druż. - Harasuto World Cup 7/8.03.2015 – Łódź

- II m kata druż.2 - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin 

- II m kata druż. - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- III m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- III m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce 

- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- III m kata - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- II m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kata - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz

- III m konk. klubowa - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica

- III m kata - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica

- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- II m kata - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów

- III m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

 

GOLEC KONRAD

- III m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kata druż. - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- I m kata druż. - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

 - III m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 19.05.2013 –Spalona

- III m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- III m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- III m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- III m kata - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

 

 GRUDA WIKTORIA

- III m kumite jun -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- II m kumite sen -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

 GRZEGOREK MARIKA

- III m kata  - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek

- II m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kata ż  -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata b.p.   -Yamabushi Cup  07.10.2017 – Osielsko

- III m kata 8-9   -Yamabushi Cup  07.10.2017 – Osielsko

- I m kata open   -Yamabushi Cup  07.10.2017 – Osielsko

 

HARWAT SZYMON

- II m kata druż. U21 - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- I m kata- Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- II m kumite - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kumite druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata druż.  -Berlin Open  17.02.2018 – Berlin (Niemcy)

- II m kata druż.  - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew

- III m kata druż.  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kumite  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- III m kumite   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- I m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)

- III m kumite -  European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica

- III m kata druż. junior - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- III m kata druż.kadet - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- II m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- II m kumite -  Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)

- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- II m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata druż. - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- I m kumite - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

-  I m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- III m kumite druż.   -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- III m kata druż.   -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- III m kata druż.   -MP WKF   24.10.2015 –Pleszew

- II m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kumite - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kumite druż.   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite druż.  - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)

- III m kumite  - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)

- III m kumite  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- III m kumite druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica

- II m kata druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica

- II m kumite druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.

- II m kata druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.

- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kumite  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- I m kumite- M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- II m kata druż. - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- III m kumite - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- III m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- III m kata - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski Shotokan 27.10.2013 –Bielsko-Biała

- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski WKF 26.10.2013 –Bielsko-Biała

- II m kata - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- III m kata - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew

- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- II m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- III m kumite druż. - Mistrzostwa Opolszczyzny 04.05.2013 –Prudnik

- III m kata - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów

- II m kumite - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów

- III m kumite druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kata druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- III m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kumite - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kata druż. - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz

- III m kumite ind. - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz

- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- II m kumite ind. - Champion Cup 06.10.2012 –Łódź

- II m kumite druż. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- II m kumite ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- III m kata ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- III m kata ind. - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo

- III m kumite ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem (Czechy)

- III m kumite druż. - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz

- II m kata indywidualne - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz

- II m kata drużynowe - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia

- I m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia

- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia

- II m kata indywidualne - MMM 28.04.2012 –Rumia

- III m kumite indywidualne - MMM 28.04.2012 –Rumia

- I m kumite druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- III m kata druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- II m kata indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- II m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- II m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- III m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- II m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- III m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- II m kumite ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- III m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 24.09.2011 –Kalisz

- I m kata drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- I m kumite drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- II m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- III m kata drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- III m kumite indywidualne - Miedzywoj. MM 07.05.2011 – Goleniów

- III m kata drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- II m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 26/27.02.2011 –Łódź

- II m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- II m kumite druż. - Puchar Podlasia 25.09.2010 –Białystok

- III m kata drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- II m kumite drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- III m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- III m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- II m kumite indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- III m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin

- III m kata drużynowe - Central Europe Open 6/7.06.2009 –Bydgoszcz>

- III m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- III m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 –Goleniów

- III m kata indywidualne - Laguna Cup 17.12.2006 –Gryfino

 HOŁOWCZYC MAGDALENA

- III m kumite  - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

- III m kumite -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- III m kumite  - MISTRZOSTWA POLSKI WKF JUNIORÓW 29/30.09.2017 – Pleszew

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- III m kumite druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- III m kumite - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- II m kata  - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- III m kata  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- II m kumite  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- III m kumite   -MP WKF jun  24.10.2015 –Pleszew

 - III m kumite   -X Arawaza Cup   30.05.2015 –Pyrzyce

 - III m kata   -X Arawaza Cup   30.05.2015 –Pyrzyce

JANECZEK KORNELIUSZ

-III m kata druż. -13 l - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

-II m kata druż.kad. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- I m kata druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- I m kata  -MMM  25.03.2018 – Rumia

- II m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kata druż.  - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała

- II m kata k  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- II m kata m  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m  kata druż.   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- I m kata   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- I m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- III m kata druż.   - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- III m kata druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- I m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata  - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- I m kata druż. -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- II m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kata -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kata druż. -  Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)

- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata - Copernikus Cup - 12.03.2016 - Toruń

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- II m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kata   - X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata druż.  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- III m kata  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- brąz- kata  - Mistrzostwa Euriopy WUKF 31.05.2014 – Verona (Włochy)

- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kata  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- I m kata  - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica

- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- II m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata druż. - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- III m kata - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- II m kata druż. - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- II m kata - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- III m kata druż. - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- III m kata - Liga Sakura 23.02.2014 – Puck

- III m kata - Berlin Open 22.02.2014 – Berlin

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- II m kata - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica

- III m kata - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew

- II m kata - Banzai Cup 14/15.09.2013 –Berlin

- I m kata - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- I m kata - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów

- III m kata druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kata druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- II m kata - CE Open 24.03.2013 –Bydgoszcz

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- I m kata ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- I m kata ind. - Puchar Pomorza i Kujaw 19.05.2012 –Bydgoszcz

- II m kata indywidualne - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz

- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia

- I m kata indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- II m kata indywidualne - Polish Open WUKF 25.03.2012 –Szczecin

- III m fantom - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin

- I m kata indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- II m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- III m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

 

 JERMALONEK KLAUDIA

- I m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kumite druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- II m kumite  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz 

- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kumite - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin 

- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kumite druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

KANDAR DAWID

- II m kumite mł.  - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kumite 10-11 l.- Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- II m kata- Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- II m kata druż. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kumite druż. mł.  -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kumite druż. 10-11   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kumite  -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

 

KOCIOŁEK DANIEL

- III m kumite druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

 - III m kata druż.   -X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite   -X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- II m kata druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- III m kumite - Turniej Chwaszczyno 08.12.2012 –Chwaszczyno

- III m kata - Turniej Chwaszczyno 08.12.2012 –Chwaszczyno

- III m kumite - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo

- I m kumite druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- II m kumite - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- I m kumite druż. - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- III m kumite druż. - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

 

 KOŚCIKIEWICZ FILIP

- II m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kata -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- II m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kumite   - X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

 - III m kumite   -Grand Prix Lęborka - 29.11.2014 - Lębork

- II m kumite druż.  -Grand Prix Polski - 15.11.2014 - Łódź

- III m kumite   -Gokken Cup - 07.06.2014 -Chwaszczyno

- II m kumite  -Turniej Mikołajkowy- 07.12.2013 - Szczecin

- III m kumite   -Bushido-Cup- 30.11.2013 - Bydgoszcz

- III m kumite  -Międzywojewódzkie MM - 05.04.2013 - Rumia

- III m kumite  -TurniejMikołajkowy - 08.12.2012 - Szczecin

- II m kumite druż.  -Otwarte M Opolszczyzny - 04.05.2012 - Prudnik

- II m kumite   - VII Kamikaze Cup- 14.04.2012 - Stargard Szczeciński

KRYSIŃSKI DOMINIK

- III m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata  - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- III m kata -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- I m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kata - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kata - Puchar WLKP. Shotokan 17.05.2015 –Suchy Las

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 –Szczecin

MARKIEWICZ MATEUSZ

- III m kumite  - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

- III m kata  - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

- I m kata druż.  - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- I m kumite - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- I m kata druż. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kumite -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- I m kata druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- II m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kumite open - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kumite  - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kumite open   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- II m kumite   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- III m kata   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- III m kata druż.  - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała

- III m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata m  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m kata k  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m  kata druż.   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- II m  kata   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- III m  kumite open  -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- III m  kumite   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- III m  kata   -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- III m kata    -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- I m kumite   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- I m kumite   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- I m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- III m kata druż.   - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- III m kata druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- I m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kumite  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- II m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata druż. -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- II m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)

- II m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata  - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kumite -  Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)

- II m kumite-  MMM  07.05.2016 –Szczecin

-III m kata-  MMM  07.05.2016 –Szczecin

- III m kata druż. -  Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)

- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- II m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- II m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- III m kumite  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- III m kumite - Euro Grand Prix - 3-4.10.2015 - Usti nad Labom (Czechy)

- III m kumite - Grand Prix Polski - 12.09.2015 - Łódź

- III m kata druż.   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite  -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- II m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata druż.  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- II m kumite  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka
- III m kumite  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń
- I m kata druż. (2) Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m drużyna  -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica

- III m kumite  -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica

- III m kumite - Grand Prix Tczewa 27/28.09.2014 – Tczew

- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kumite  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- I m kumite  - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica

- II m kata  - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica

- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce 

- III m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- II m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- II m kata druż. - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- III m kata druż. - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- III m kata druż. - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

MAKSYMIAK GRZEGORZ

- I m kata druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kata -MMM  25.03.2018 – Rumia

- III m kumite druż. mł.  -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kumite  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kumite   -Yamabushi Cup  07.10.2017 – Osielsko

- I m kumite - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kumite  - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- II m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kumite  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- II m kumite- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kata  - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- I m kata druż. - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- I m kumite - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata druż. - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- II m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- III m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kumite  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- I m kumite - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork

- II m kata  - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- III m kumite  -  X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

MAKSYMIAK URSZULA

- II m kata 8 l. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata 9 l. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata  ż. -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata  - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata ż  -Yamabushi Cup  07.10.2017 – Osielsko

- III m kata open   -Yamabushi Cup  07.10.2017 – Osielsko

- II m kata   - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m kata  - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce

- II m kata  - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- II m kata   -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata białe  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kata  -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kata 7l. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata 8l. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata 7 l. białe p. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- III m kata 7 l. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

 - III m kata 8 l. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- I m kata b. pasy - Yamabushi Cup- 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata open - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- III m kata 7 l. - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork

- III m kata 8 l. - GP Lęborka- 14.11.2015 -Lębork

- III m kata   -  X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

MALIŃSKA ZOFIA

-III m kumite open - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

-III m kumite  - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- I m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kumite -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- I m kumite druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- III m kumite druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kumite -MMM  25.03.2018 – Rumia

- II m kumite druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite  - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- II m  kumite open  -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- I m  kumite   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- III m  kumite   -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- III m kumite kad   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- I m kumite mł.  -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- II m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- I m kumite   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- I m kumite druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- III m kumite    - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- I m kumite druż.   - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- III m kumite  - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- II m kumite druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kumite -  Czech Open 14.05.2016 –Usti nad Labem (Czechy)

- III m kumite druż.-  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- II m kumite  -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kumite open -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kumite druż. U14  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- III m kumite druż. U12  -Puchar Świata Harasuto  09-10.04.2016 –Łódź

- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- II m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- III m kata - Gokken Cup 14.06.2015 –Żukowo

- III m kata - Copernicus Cup 14.03.2015 –Toruń

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 –Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 –Szczecin

- II m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- I m kata - Grot Cup 20.04.2013 –Chynów

- III m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

 MIKKE SEBASTIAN

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- III m kata druż. - Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- III m Kata druż. - Kamikaze Cup 26.04.2014 - Pyrzyce

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m kata  - Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard Szczeciński

- II m kata  -Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- III m kata  - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard Szczeciński

MOJSAK JULIA

-III m kumite  open- Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- I m kumite druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kata druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- I m kumite druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- III m kumite druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kumite  -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata  -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata  -MMM  25.03.2018 – Rumia

- I m kumite   -MMM  25.03.2018 – Rumia

- II m kata druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kumite druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kumite  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite druż. - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- III m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata druż.  - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała

- I m kata   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- II m kata    -Otwarty Puchar Czech 29.04.2017 – Usti/nad Labom (Czechy)

- I m kumite    -Otwarty Puchar Czech 29.04.2017 – Usti/nad Labom (Czechy)

- III m kumite    - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- I m kumite druż.   - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- III m kata   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- III m kumite   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kumite druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kata druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- I m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kumite druż. 12-13 -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- II m kumite druż. 10-11 -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kumite  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kumite  -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- I m kumite - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2016 - Siauliai (Litwa)

- I m kata - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2016 - Siauliai (Litwa)

 

 

 SIDOR MATEUSZ

- I m kata  - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek

- III m kata - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- II m kata open- Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- I m kata druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata  - 13 l. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata  11 l. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata 10 l. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kata druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kata 11 l. -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kata  10 l. -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata 11 l.  - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata 10 l.  - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata druż.   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata 11 l.  -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata 10 l.   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata   -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- II m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata  - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce

- II m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kata 9 l. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- I m kata  10 l.- Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kata druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata 9 l.  -  European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica

- III m kata 10 l. -  European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica

- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- I m kata  -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- I m kata-  Grand Prix Hradec Kralove 30.04-01.05.2016 –Hradec Kralove (Czechy)

- II m kata -  Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)

 - I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata open -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- I m kata -Bushido Cup  28.11.2015 –Bydgoszcz

- III m kata  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- II m kata - Polish Open - 10-11.10.2015 - Bielsko-Biała

- I m kata   -  X Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kata  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- I m kata  - Central Europe Open 12.04.2015 –Bydgoszcz

- I m kata  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m kata - Puchar Polski WKF 31.05.2014 - Warka

- III m kata mł.- Kamikaze Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata open-Kamikze Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

 

SOBCZYŃSKI FILIP

- I m kata 10-11l. - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek

- I m kata 11 ż. - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek

- I m kata 10 ż. - Puchar Krajny i Pałuk 29.04.2018 –Paterek

- I m kata 11 l. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- I m kata 10 l. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- II m kata druż. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kata -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kata druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata 11 l.  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m kata 10 l.  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- I m kata druż.  -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- I m kata 10 l . żółte  -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata 9 l .    -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata 9 l . żółte  -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- II m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- I m kata 9 l. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- II m kata  10 l.- Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kata druż. -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kata 10l. - Bushi -DO Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata 9l. - Bushi -DO Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata  -  European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica

- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- I m kata  -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- II m kata 8l.-  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kata 9l.  -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

 - I m kata - Copernicus Cup 12.03.2016 –Toruń

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

 

SZRAM OLIWIER

- I m kata druż. -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kumite druż. mł.  -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- III m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kata druż.   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- II m  kata   -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- III m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata druż. - Copernikus Cup - 18.03.2017 - Toruń

- III m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. -Grand Prix Lęborka - 06.11.2016 - Lębork

- I m kata druż. - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata druż. - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- II m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

 

WILK DARIA

- III m kata druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- II m kata  -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kata  -MMM  25.03.2018 – Rumia

- II m kata druż.   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kata - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata druż.  - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała

- II m kata   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata    -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2017 – Tczew

- III m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kata - Mistrzostwa Państw Bałtyckich - 21.01.2017 - Siauliai (Litwa)

- III m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- II m kumite druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata   -  European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica

- III m kata - Grand Prix Polski 24.09.2016 –Łódź

- II m kata  - Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 19.03.2016 –Suchy Las

- III m kumite druż.-  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- I m kata 11 l. -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- I m kata 10 l. -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- II m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- III m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kata  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- I m kata  - Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 17.05.2015 –Suchy Las

- III m kata  - Grand Prix Tczewa 19.04.2015 –Tczew

- II m kata  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- III m kata  - Liga Sakura 28.02.2015 –Puck

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- III m kata  -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica

- I m kata  - Grand Prix Lęborka - 15.11.2014 - Lębork

- I m kata - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin

- III m kata  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- I m kata  - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica

- II m kata druż. - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- III m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- II m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kata - Mistrzostwa Wlkp. 06.04.2014 – Suchy Las

- II m kata - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- III m kata - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- III m kata - Liga Sakura 23.02.2014 – Puck

- III m kata - Berlin Open 22.02.2014 – Berlin

- II m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- II m kata białe p. - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz

- III m kata żółte p. - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz

- I m kata - Yamabushi Cup 28.09.2013 –Osielsk

- III m kata - Banzai Cup 14/15.09.2013 –Berlin

- III m kata - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- III m kata - Puchar Krajny i Pałuk 13.04.2013 –Paterek

- I m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- III m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata - Polish Open WUKF 24.03.2013 –Szczecin

- II m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

 

WILK CEZARY

- II m kata  - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

- I m kata druż.  - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 22.04.2018 – Suchy Las

-III m kata - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

-II m kata druż. - Grand Prix Tczewa 21/22.04.2018 – Tczew

- III m kata - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- III m kumite - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- I m kata druż. - Copernicus Cup  14.04.2018 – Toruń

- I m kata druż. -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- I m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- I m kata druż. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata  k. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata  m. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kata druż.  - Polish Open 13-15.10.2017 – Bielsko- Biała

- I m  kata druż.   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- I m  kata   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- III m  kumite   -Gokken Cup  03.06.2017 – Żukowo

- I m  kata   -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- III m  kumite   -MMM 03.06.2017 – Żukowo

- III m kata   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- I m kata druż.   -Puchar Polski WKF  29.04.2017 – Lębork

- III m kata druż.   - Harasuto Cup 08/09.04.2017 – Łódź

- III m kata druż.  -  Arawaza Cup 01.04.2017 – Halle (Niemcy)

- I m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kata  -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- I m kata druż. -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- II m kata druż.- Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- I m kata - Gokken Cup 04.06.2016 –Chwaszczyno

- I m kata-  MMM  07.05.2016 –Szczecin

- III m kata druż. -  Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)

- III m kata -  Arawaza Cup 16.04.2016 –Halle (Niemcy)

- III m kata druż. - Mistrzostwa Świata WSF 01-04.04.2016 –Bydgoszcz

- II m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- I m konk. drużynowa -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- III m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata druż.  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- III m kata  - Central Europe Open 12.04.2015 –Bydgoszcz

- I m kata  - Copernicus Cup 14.03.2015 – Toruń

- III m kata  - Liga Sakura 28.02.2015 –Puck

- III m kata  - Berlin Open 21.02.2015 –Berlin

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- II m drużyna  -European Cuprum Cup - 22.11.2014 - Legnica

- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kata  - Puchar Dolnego Śl. 25.05.2014 – Legnica

- III m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- II m kata druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata druż. - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- III m kata - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- I m kata - Mistrzostwa Wlkp.06.04.2014 – Suchy Las

- II m kata druż. - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- III m kata druż. - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- II m kata - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- II m kata - Liga Sakura 23.02.2014 – Puck

- II m kata - Berlin Open 22.02.2014 – Berlin

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- II m kata żółte p. - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz

- III m kata pom. p. - Bushido Cup 30.11.2013 –Bydgoszcz

- III m kata - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica

- II m kata - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew

- II m kata - Yamabushi Cup 28.09.2013 –Osielsk

- III m kata - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- II m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- I m kata - Puchar Krajny i Pałuk 13.04.2013 –Paterek

- III m kata druż. - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- I m kata - Puchar Pomorza 13.04.2013 –Rumia

- II m kata druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- I m kata - Challenge Olimp 01.12.2012 –Łódź

- III m kata - European Cuprum Cup 17.11.2012 –Legnica

- I m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 06.10.2012 –Legnica

- II m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 06.10.2012 –Legnica

- II m kata - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- I m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

 WILK KONRAD

- III m kata -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- III m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- III m kata 9 l. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- I m kata 8 l. - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kata 9 l.  - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- III m kata 8 l.  - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- I m kata 9 l.  -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- I m kata  8 l.  -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kata    -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2017 – Tczew

- II m kata druż.  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- III m kata  - XII Arawaza Cup 19.03.2017 – Pyrzyce

- I m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- I m kata białe  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kata  -Berlin Open - 25.02.2017 - Berlin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kata 7 l.  -  European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica

- III m kata 8 l. -  European Cuprum Cup 19-20.11.2016 –Legnica

 -  I m kata b. pasy - Yamabushi Cup- 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata open - Yamabushi Cup - 01.10.2016 - Osielsko

- I m kata 8l.- Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 19.03.2016 –Suchy Las

- I m kata 7l. - Mistrzostwa Wlkp. Shotokan 19.03.2016 –Suchy Las

- II m kata -  Pomerania Cup 23.04.2016 –Rumia

- I m kata druż. - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

 - I m kata - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

 - I m kata - Copernicus Cup 12.03.2016 –Toruń

 - III m kata - Turniej Mikołajkowy 05.12.2016 –Szczecin

 - II m kata - X Arawaza Cup 30.05.2015 –Pyrzyce

 - I m kata - Mistrzostwa WLKP. Shotokan 17.05.2015 –Suchy Las

 - III m kata -Puchar Krajny i Pałuk 25.04.2015 –Nakło n. Notecią

 - II m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 –Szczecin

WIŚNIEWSKI OSKAR

- III m kumite -Harasuto Cup  7/8.04.2018 – Łódź

- III m kumite - Mistrzostwa Europy WSF 17-18.11.2017 –Pardubice (Czechy)

- III m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- II m kumite   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- I m kumite open  - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- III m kumite  - XII Arawaza Cup 25.03.2017 – Pyrzyce

- II m kumite -  Puchar Polski WKF 21.05.2016 –Rumia

- II m kumite - XI Arawaza Cup 19.03.2016 –Chociwel

- II m kumite  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- III m kumite - Euro Grand Prix - 3-4.10.2015 - Usti nad Labom (Czechy)

- I m kumite druż.  -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF  4-7.06.2015 –Liege (Belgia)

- III m kumite   -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF  4-7.06.2015 –Liege (Belgia)

- III m kumite druż.   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- II m kumite   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- III m kumite  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- I m kumite  - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)

- III m kumite druż. - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin

- II m kumite mł.  - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą (Czechy)

- III m kumite sen.  - Puchar Czech 17.05.2014 – Usti nad Łabą (Czechy)

 - III m kumite druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- II m kumite druż. - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- II m kumite rotation - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- I m kumite - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- III m kumite - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew

- III m kumite - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- II m kumite - Otwarty Puchar Czech 24.05.2013 –Usti n/Łabą

- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- III m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kumite druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)

- III m kata druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)

- III m kumite ind. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- III m kumite ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem

- III m kumite indywidualne - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz

- I m kumite druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- II m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- II m kumite druż. - Polish Open WUKF 25.03.2012 –Szczecin

- II m konk. druż jm - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica

- III m kumite ind. - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica

- III m kumite ind. - MISTRZOSTWA EUROPY WUKF 01.10.2011 –Gyor (Węgry)

- III m kumite ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- III m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 24.09.2011 –Kalisz

- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- I m kumite ind. - Grand Prix Śląska PL-CZ 01.05.2011 –Głubczyce

- I m kumite ind. - Mistrzostwa Opolszczyzny 30.04.2011 –Prudnik

- III m kumite ind. - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.

- III m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- II m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 19.03.2011 – Legnica

- II m konkurencja druż. - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- I m kumite indywidualne - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- III m kumite indywidualne - Champion Cup 27.11.2010 –Łódź

- II m kumite drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m- kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin

- III m- kumite drużynowe - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź

- III m- kumite indywidualne - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź

- III m kumite drużynowe - M. EUROPY WUKF 3-5.09.2009 –Constanta

- III m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 – Pyrzyce

- II m kata drużynowe - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- II m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 30.05.2009 –Pyrzyce

- I m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

- II m kumite drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- II m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- III m kumite indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- III m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

- III m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

- III m konkurencja druż. - Cuprum Cup 29.11.2008 – Legnica

- I m kumite drużynowe - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- III m kumite indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- I m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów

- II m kumite druż. mł. - Goleniów Open 26.04.2008 – Goleniów

- III m kata drużynowe - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- II m kumite indywidualne - Dragon Cup 08.03.2008 – Środa Wlkp.

- III m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz

- III m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin

- III m walka reż. - Cuprum Cup 24.11.2007 – Legnica

- II m kumite indywidualne - Cuprum Cup 24.11.2007 – Legnica

- I m kumite indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin

- III m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- II m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- II m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- III m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 10.12.2005 – Szczecin
- III m kata indywidualne - Puchar Lata 18.06.2005 – Przecław

- II m kata indywidualne - Puchar Piastów 24.04.2005 – Przecław

 

ZĄBEK KORNELIA

- III m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- III m kumite druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- III m kumite  -European Cuprum Cup  21.11.2015 –Legnica

- I m kumite  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kumite mł.  - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą

- III m kumite jun.  - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą

- III m kumite druż. - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

 - II m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- I m kumite druż. - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- III m kumite - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- I m kumite - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- II m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- II m kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski Juniorów 21.10.2012 –Murowana Goślina

- II m kumite indywidualne - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)

- I m kumite druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)

- II m kumite ind. open- Champion Cup 06.10.2012 –Łódź

- I m kumite ind -59- Champion Cup 06.10.2012 –Łódź

- I m kumite ind. sen.- Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo

- II m kumite ind. jun. - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo

- III m kumite indywidualne - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz

- I m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia

- II m kumite ind. - Grand Prix Czech 21/22.04.2012 –Hradec Kralove

- III m kumite druż. - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- I m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- I m kumite indywidualne - Polish Open WUKF 25.03.2012 –Szczecin

- I m kumite indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- II m konk. druż. j - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica

- III m konk. druż jm - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica

- II m kumite ind. - European Cuprum Cup 19.11.2011 –Legnica

- II m kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski Juniorów 29.10.2011 –Łódź

- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- II m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- II m konkurencja druż. - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- II m kumite indywidualne - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- II m kata indywidualne - M. Pomorza i Kujaw 05.06.2010 –Bydgoszcz

- II m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kumite drużynowe - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

 

ŻMUDA NATALIA

- III m kumite -Pomerania Cup  24/25.03.2018 – Rumia

- I m kumite   -Central Europe Open  3-4.03.2018 – Bydgoszcz

- II m kumite   -Berlin Open  17.02.2018 – Berlin

- III m kata druż.  -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- I m kata   -Samuraj  Cup  16.12.2017 – Szczecin

- II m kumite - Grand Prix Lęborka 11.11.2017 –Lębork

- III m kumite   - PLK Bolszewo 21.10.2017 – Bolszewo

- III m kumite  - Pomerania Cup 23.09.2017 – Rumia

- III m kata   -Grand Prix Sopotu  20.05.2017 – Sopot

- III m kumite    -Grand Prix Tczewa 22/23.04.2016 – Tczew

- III m kata  -Central Europe Open - 4/5.03.2017 - Bydgoszcz

- III m kata - Turniej Mikołajkowy 10.12.2016 –Szczecin

- III m kumite - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

- III m kata - Bushi -Do Cup 26.11.2016 –Bydgoszcz

 

NAJLEPSI ZAWODNICY, KTÓRZY JUŻ ZAKOŃCZYLI KARIERĘ SPORTOWĄ:Najważniejsze osiągnięcia

 

ADAMCZEWSKA ANNA

- III m kumite drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

- II m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

- I m kumite indywidualne – Ruegen Cup 12.05.2001 – Bergen (Niemcy)

BŁASZAK DAWID

- II m kata - MMM 24.05.2013 –Goleniów

- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 08.12.2012 –Szczecin

- I m kata ind. - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo

- III m kumite druż. - CE Open 5/6.05.2012 –Bydgoszcz

- I m kata indywidualne - MMM 28.04.2012 –Rumia

- I m kata indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

 

CHYLAK PATRYK

 

- I m kumite indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin

- I m kumite indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce

- III m kata indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce

- III m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 17.06.2006 – Szczecin

- I m kumite indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów

- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 10.12.2005 – Szczecin

 

DOMŻALSKI- SZEFLER DOMINIK

- II m kata   - MMM  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- II m kata - MMM 05.04.2014 – Rumia

 

FEDOROWICZ JULIA

- I m kata   -Arawaza Cup  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata   - MMM  30.05.2015 –Pyrzyce

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- III m kumite  - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin

- III m kata - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin

- III m kata  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- III m kata  - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą

- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata - MMM 05.04.2014 – Rumia

- I m kata - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- III m kata - Berlin Open 22.02.2014 – Berlin

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata druż. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 06.10.2012 –Legnica

- I m kata - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 06.10.2012 –Legnica

- I m kata - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

 

 FEDOROWICZ KINGA

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz

- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 19.05.2012 –Bydgoszcz

 

FISZER MIRELLA

 

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- I m kata drużynowe - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.

- III m kata indywidualne - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.

- I m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok

- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- I m kumite indywidualne - M. Pomorza i Kujaw 05.06.2010 –Bydgoszcz

- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m kata indywidualne - Mięzywojewódzkie MM 08.04.2010 –Goleniów

- I m kumite indywidualne - Puchar Dolnego Śląska 28.03.2010 –Legnica

- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź

- III m kumite indywidualne - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź

- I m kumite indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- III m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 30.05.2009 –Pyrzyce

- I m kata indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 30.05.2009 –Pyrzyce

- III m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

- III m kumite indywidualne - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2009 – Łódź

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

- I m kumite indywidualne - Cuprum Cup 29.11.2008 – Legnica

- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 26.04.2008 – Goleniów

- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- III m kumite drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- II m kumite drużynowe - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin

 

GRANOPS BARTOSZ

- I m kata drużynowe - Druż. Mistrzostwa Polski 20.05.2006 – Szczecin

- I m kumite indywidualne –Turniej karate 07.05.2000 – Szczecin

- II m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Juniorów – IX.1997 – Inowrocław

 

GROCHECKA MAGDALENA

- II m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

- III m kumite drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

- III m kumite indywidualne - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

GRUSZECKI SEBASTIAN

- I m konkurencja druż. - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- III m kata indywidualne - MP SHOTOKAN 24.10.2010 –Bielsko-Biała

- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź

- BRĄZ - kata drużynowe - M ŚWIATA 19-21.06.2009 –Odessa (UA)

- BRĄZ - kata indywidualne - M ŚWIATA 19-21.06.2009 –Odessa (UA)

- I m kata drużynowe - Akademickie MP 14.06.2009 –Wrocław

- I m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

 

GRZESIAK DOMINIKA

- III m kumite drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

 

HALCZUK KRZYSZTOF

- III m kata - M. Europy WUKF 18-20.10.2013 –Sheffield (Anglia)

- III m kata druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)

- III m kumite druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)

- III m kata indywidualne - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF JUNIORÓW 10/14.10.2012 –Novy Sad(Serbia)

- I m kata ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- III m kata druż. - MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF 2-29.05.2011 –Lignano (IT)

- I m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- II m kata indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów

- III m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów

- I m kata indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin

- II m kumite indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce

 

 

 

JANKOWSKA KAMILA

 

- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- I m kumite drużynowe - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 19.03.2011 – Legnica

- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- III m kata indywidualne - Mięzywojewódzkie MM 08.04.2010 –Goleniów

- III m kumite indywidualne - Mięzywojewódzkie MM 08.04.2010 –Goleniów

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin

- I m- kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- I m kata drużynowe - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce

KĘDZIORA DAWID

- III m- kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski JKA 29.11.2009 –Tarnowo Podgórne

 

KRYSZEWSKI JAKUB


- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

 

KRYSZEWSKI SZYMON

- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

- I m kata Indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

 

KOWALEWSKI TOMASZ

- I m kata drużynowe - Central Europe Open 04.06.2005 – Bydgoszcz

- I m kata indywidualne – Mistrzostwa Polski Juniorów 1998

- I m kata indywidualne- Funakoshi Cup 16.III.1997 - Wrocław

- II m kata drużynowe – Mistrzostwa Polski Juniorów – IX.1997 - Inowrocław

 

KUBIK MICHAŁ

- I m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m- kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski JKA 29.11.2009 –Tarnowo Podgórne

- II m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

- I m kumite drużynowe - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- II m kumite drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź

- II m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz

 

LEWANDOWSKI MAREK

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 09.12.2006 – Szczecin

- I m kumite indywidualne - Pomerania Cup 29.10.2006 – Gryfino

- II m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 17.06.2006 – Szczecin

- I m kumite drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kumite indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów

- II m kata indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- I m kumite drużynowe mł. - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- III m kumite drużynowe - Central Europe Open 04.06.2005 – Bydgoszcz

MARKUS KRZYSZTOF

- I m kumite indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- I m kumite indywidualne - Międzywoj. MM 03.06.2007 – Pyrzyce

- I m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

 

MATYJASIK OLIMPIA

 

- I m kumite indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- I m- kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin

- I m- kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin

- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- I m kumite indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- II m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

- I m kata Indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

 

MOROZ KINGA

- I m kata - ME FSKA - 25.05.2014 - Poznań

- I m kata drużynowe - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.

- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok

- I m kata indywidualne - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- I m konkur. druż.senior - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m- kata indywidualne - Puchar Europy A-JKA 22-23.11.2009 –Szekesfehervar (H)

- III m- kata indywidualne - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź

- BRĄZ- kata indywidualne - M. EUROPY WUKF 3-5.09.2009 –Constanta

- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- II m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

- III m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2009 – Łódź

- I m kata indywidualne - WOM 14.06.2008 – Goleniów

- I m kumite indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- II m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów

- III m kata indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów

- I m kata indywidualne - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- III m kumite drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- II m kumite drużynowe - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz

- I m kumite indywidualne - Puchar Polski WKF 19.01.2008 – Kalisz

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin

- I m kumite indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin

- I m kata indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin

- I m kata indywidualne - Międzywojewódzkie MM 03.06.2007 – Pyrzyce

- I m kata drużynowe - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 12.05.2007 – Goleniów

- I m kata indywidualne - XV "Silesia Cup" 31.03.2007 – Legnica

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 09.12.2006 – Szczecin

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 09.12.2006 – Szczecin

- I m kata indywidualne - Cuprum Cup 25.11.2006 – Legnica

- III m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo

- I m kata indywidualne - Pomerania Cup 29.10.2006 – Gryfino

- I m kata indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- I m kata indywidualne - Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 02.04.2006 – Bydgoszcz

- I m kata drużynowe - Mistrzostwa Dolnego Śląska 19.03.2006 – Legnica

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 10.12.2005 – Szczecin

- I m kata indywidualne – Pomerania Cup 23.10.2005 – Gryfino

- I m kata indywidualne - Puchar Lata 18.06.2005 – Przecław

 

PAWLAK MARCIN

- III m kata drużynowe - MP WKF 28.03.2009 – Łódź

- III m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2009 – Łódź

- I m kata drużynowe - Druzynowe MP WKF 12.05.2007 – Goleniów

- I m kata drużynowe - XV "Silesia Cup" 31.03.2007 – Legnica

- I m kata drużynowe - III Harasuto Cup 03.03.2007 – Łódź

- II m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo

 

PROCZKOWSKI KAMIL

- I m kata indywidualne - VI Kamikaze Cup 09.04.2011 –Stargard

- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź

- BRĄZ m kata drużynowe - M ŚWIATA 19-21.06.2009 –Odessa (UA)

- I m kata drużynowe - Akademickie MP 14.06.2009 –Wrocław

- III m kata indywidualne - Akademickie MP 14.06.2009 –Wrocław

- I m kata indywidualne - IV Kamikaze Cup 30.05.2009 –Pyrzyce

- III m kata indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

- III m kata drużynowe - MP WKF 28.03.2009 – Łódź

- I m kata indywidualne - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- I m kata drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź

- I m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- II m kata drużynowe - Druzynowe MP WKF 12.05.2007 – Goleniów

- I m kata drużynowe - XV "Silesia Cup" 31.03.2007 – Legnica

- I m kata drużynowe - III Harasuto Cup 03.03.2007 – Łódź

- II m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo

- III m kata indywidualne - MP Karate Shotokan 04.11.2006 – Poznań

- I m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

- I m kata drużynowe - Druż. Mistrzostwa Polski 20.05.2006 – Szczecin

- I m kata drużynowe - II Harasuto Cup 04.03.2006 – Łódź

PRZYBYŁO JANINA

- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- III m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo

- II m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

- I m kata drużynowe – Akademickie Mistrzostwa Polski 25.05.2003

- III m kumite drużynowe - Akademickie Mistrzostwa Polski 25.05.2003

- I m kata drużynowe – Mistrzostwa Polski WKF 12.04.2003 – Gryfino

- I m kata drużynowe – Puchar Polski JKA 22.03.2003 - Inowrocław

- II m kata drużynowe – Mistrzostwa Polski Shotokan 10.11.2002 – Brzeg Dolny

- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Juniorów – IX.1997 – Inowrocław

 

ROT MARTYNA

- I m kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 04.12.2010 –Szczecin

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- I m- kata drużynowe - Turniej Mikołajkowy 05.12.2009 –Szczecin

- III m- kata drużynowe - Grand Prix Polski 7-8.11.2009 –Łódź

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 04.04.2009 – Goleniów

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

- I m kata Indywidualne - Turniej Mikołajkowy 08.12.2007 – Szczecin

- I m kata indywidualne - WOM 16.06.2007 – Szczecin

- I m kata drużynowe - II Kamikaze Cup 03.06.2007 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - Laguna Cup 17.12.2006 – Gryfino

 

RYSZAWA KRZYSZTOF

- II m kata drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź

- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

 

STRUK ANNA

- III m kumite indywidualne - Mistrzostwa Polski WKF 17.03.2012 –Oborniki Wlkp.

- I m kata drużynowe - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.

- II m kumite indyw. - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok

- III m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski WKF 02.04.2011 –Białystok

- I m konkurencja druż. - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- I m kata indywidualne - European Cuprum Cup 04.12.2010 –Legnica

- I m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 27/28.02.2010 –Łódź

- II m- kata indywidualne - Mistrzostwa Polski JKA 29.11.2009 –Tarnowo Podgórne

 

SULIMA GRZEGORZ

 

- III m kumite druż.   -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- III m kata druż.   -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- III m kata druż.   -MP WKF   24.10.2015 –Pleszew

- I m kumite open - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej- 17.10.2015 - Legnica

- II m kumite - Grand Prix B-B 4/5.10.2014 – Bielsko-Biała

- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski Shotokan 27.10.2013 –Bielsko-Biała

- III m kata druż. - Mistrzostwa Polski WKF 26.10.2013 –Bielsko-Biała

- I m kata druż. - Puchar Polski WKF 01.06.2013 –Warka

- I m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kata ind. - Karate Cup 03.06.2012 –Żukowo

- I m kata ind. - Puchar Pomorza i Kujaw 19.05.2012 –Bydgoszcz

- I m kumite indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

 

SULIMA ŁUKASZ

- III m kata druż. junior - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- III m kata druż.kadet - MP SHOTOKAN - 05.11.2016 - Pleszew

- II m kata druż. - MP juniorów WKF - 15-16.10.2016 - Białystok

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy - 05.12.2015 - Szczecin

- II m kumite  -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- III m kumite druż.   -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- III m kata druż.   -MP SHOTOKAN  07.11.2015 –Toruń

- III m kata druż.   -MP WKF   24.10.2015 –Pleszew

- III m kumite   - MP WKF   24.10.2015 –Pleszew

- I m kumite druż.  -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF  4-7.06.2015 –Liege (Belgia)

- II m kumite   -MISTRZOSTWA EUROPY WUKF  4-7.06.2015 –Liege (Belgia)

- III m kumite  - Puchar Polski WKF 23.05.2015 –Warka

- I m kumite  - Arawaza Cup 09.05.2015 –Halle (Niemcy)

- III m kumite druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica

- II m kata druż. - MP WKF 25.10.2014 - Legnica

- III m kumite druż. - MŚ WUKF - 16-19.10.2014 - Szczecin

- II m kumite druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.

- II m kata druż. - MP Shotokan 11.10.2014 - Stargard Szcz.

-  I m kumite - Grand Prix B-B 4/5.10.2014 – Bielsko-Biała

- II m kumite - Banzai Cup 20.09.2014 – Berlin (NIemcy)

- II m kumite - Mistrzostwa Euriopy WUKF 31.05.2014 – Verona (Włochy)

- II m kata druż. - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- I m kumite  - Puchar Polski WKF 31.05.2014 – Warka

- I m kumite  - Puchar Czech 24.05.2014 – Usti nad Łabą (czechy)

- I m kumite - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- I m kumite - Puchar Pomorza 05.04.2014 – Rumia

- I m kumite - central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- I m kumite - MMM 05.04.2014 – Rumia

- I m kumite - Copernicus Cup 30.03.2014 – Toruń

- II m kumite - Harasuto Cup 1/2.03.2014 – łódź

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kumite - Grand Prix 05.10.2013 –Tczew

- III m kumite - Banzai Cup 14/15.09.2013 –Berlin

- I m kumite druż. - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kumite - VIII Kamikaze Cup 06.04.2013 –Stargard

- I m kumite - European Cuprum Cup 17.11.2012 –Legnica

- II m kumite druż. - Puchar Polski 29.09.2012 –Tczew

- III m kumite ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem

- I m kumite indywidualne - Puchar Pomorza 28.04.2012 –Rumia

- I m kumite indywidualne - VII Kamikaze Cup 14.04.2012 –Stargard

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

 

RZECHOWSKI BARTOSZ

- I m kumite indywidualne – Ruegen Cup 12.05.2001 – Bergen

 

STEFANOWICZ MICHAŁ

- I m kumite drużynowe - Goleniów Open 08.04.2010 –Goleniów

- III m- kumite indywidualne - M. EUROPY WUKF 3-5.09.2009 –Constanta

- III m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2008 –Śrem

- I m kumite indywidualne - Turniej Mikołajkowy 07.12.2008 – Szczecin

- I m -kumite indywidualne WOM 14.06.2008 – Goleniów

- I m kumite drużynowe - III Kamikaze Cup 01.06.2008 – Stargard

- I m kumite indywidualne - Miedzywojewódzkie MM 26.04.2008 – Goleniów

- I m kumite drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

 

 SZYBCZYŃSKA IZABELA

- I m kata indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- III m kata indywidualne - Puchar Polski JKA 23.11.2008 – Swarzędz

- II m kata drużynowe - III Harasuto Cup 03.03.2007 – Łódź

- I m kata indywidualne - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo

- III m kata drużynowe - Puchar Polski JKA 18.11.2006 – Przeźmierowo

 

WIERZCHOWSKI ROBERT

- I m kumite indywidualne - Cuprum Cup 24.11.2007 – Legnica

- I m kata drużynowe - Akademicke Mistrzostwa Polski 28.05.2006 – Wrocław

 

WIŚNIEWSKI MATEUSZ

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 06.12.2014 – Szczecin

- I m kumite - M. Pomorza i Kujaw 17.05.2014 – Bydgoszcz 

- I m kata - IX Arawaza Cup 26.04.2014 – Pyrzyce

- III m kata - Central EO 12.04.2014 – Bydgoszcz

- I m kata druż. - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kata - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- I m kumite - Turniej Mikołajkowy 07.12.2013 – Szczecin

- III m konk. klubowa - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica

- I m kata - European Cuprum Cup 23.11.2013 –Legnica

- I m kata - Puchar Pomorza i Kujaw 18.05.2013 –Bydgoszcz

- III m kata ind. - Euro Grand Prix 27.10.2012 –Pilzno

- I m kata ind. - Czech Open 26.05.2012 –Usti n/Labem

- I m kata indywidualne - Puchar Mazowsza 10.03.2012 –Borzęcin

- III m kata indywidualne - Puchar Świata Harasuto 3/4.03.2012 –Łódź

- I m kata indywidualne - Mistrzostwa Łodzi 10.12.2011 –Łódź

- I m kata indywidualne - Turniej Mikołajkowy 04.12.2011 –Szczecin

- I m kata ind. - Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 01.10.2011 –Legnica

- III m kata ind. - Central Eur. Open 16/17.04.2011 –Solec Kuj.

WÓJCIK DOMINIK

- II m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Shotokan 24.10.2008 – Swarzędz

- II m kata drużynowe Jun.- Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź

- I m kata drużynowe Sen. - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź

- I m kata druż. - "Silesia Cup" 05.04.2008 – Legnica

- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- II m kata drużynowe - Druzynowe MP WKF 12.05.2007 – Goleniów

- I m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kata indywidualne - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów

 

ZACHAREK GABRIEL

- I m kata drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- I m kumite drużynowe - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- I m kata indywidualne - Puchar Pomorza 14.04.2011 –Rumia

- I m kumite indywidualne - Goleniów Open 07.05.2011 –Goleniów

- III m kumite indywidualne - Miedzywoj. MM 07.05.2011 – Goleniów

- I m kumite indywidualne - "Silesia Cup" 19.03.2011 – Legnica

- III m kata drużynowe - Harasuto Europe Cup 26/27.02.2011 –Łódź

- I m kumite indywidualne - V Kamikaze Cup 15.05.2010 –Stargard

- I m kumite indywidualne - MP w karate sportowym 23.05.2009 –Śrem

 

ZDOBYLAK RADOSŁAW

- II m kumite drużynowe - Drużynowe MP WKF 17.05.2008 – Łódź

 

 ZGUBIŃSKI GRZEGORZ

- II m kata drużynowe - Mistrzostwa Polski Shotokan 24.10.2008 – Swarzędz

- II m kata drużynowe - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- III m kumite indywidualne - Puchar Europy "Harasuto" 01.03.2008 – Łódź

- I m kumite drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kata drużynowe - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kumite indywidualne - I Kamikaze Cup 11.06.2006 – Pyrzyce

- I m kumite indywidualne - Central Europe Open 3/4.06.2006 – Bydgoszcz

- I m kumite indywidualne - WOM 27.05.2006 – Goleniów

- I m kata drużynowe - Goleniów Open 22.04.2006 – Goleniów