OTWARTY PUCHAR CZECH

Nasi zawodnicy, w zeszły weekend brali udział w 3 imprezach sportowych.
W sobotę, w Otwartym Pucharze Czech wystartowała kadra klubu przygotowująca się do Mistrzostw Europy, które odbędą się za kilka tygodni w Veronie (Włochy).
W Czeskim Usti Nad Łabą - na starcie zjawiło się prawie 500 zawodników z 52 klubów z 10 krajów. Nasi Kamikaze zaprezentowali rosnącą formę i w zawodach wypadli bardzo dobrze zdobywając 1 złoty, 1srebrny i 5 brązowych medali, co biorąc pod uwagę wysoki europejski poziom zadowala w zupełności szkoleniowców klubu.
Na najwyższym stopniu podium stanął Łukasz Sulima - wygrywając konkurencję kumite (walki) 12-13 lat + 60 kg - wygrał już 6 turniej z rzędu!!!

Srebro wywalczył Oskar Wiśniewski - w konkurencji kumite młodzieżowców, Oskar stanął również na najniższym stopniu podium w walkach seniorów.

Tak jak i Oskar również Kornelia Ząbek stawała na podium dwukrotnie: zdobyła 2 brązowe medale w walkach juniorek oraz młodzieżowców.

Pozostałe 2 brązy wywalczyli:
Julia Fedorowicz w kata (formy) 12-13 lat oraz Jakub Borecki w walkach kadetów -63 kg.