XII ARAWAZA CUP - 25.03.2017

Turniej XII Arawaza Cup za nami!

W sobotę 25.03.2017, w hali OSiR w Pyrzycach, odbył się organizowany dorocznie przez nasz klub turniej, ktory zgromadził 352 zawodników z 21 klubów z Polski i Niemiec. Zawody przebiegły sprawnie i zgodnie z założonym planem. Zawodnicy startowali w konkurencjach kata oraz kumite w kategoriach wagowych.

Ważną częścią turnieju był udział w rywalizacji początkujących seniorów - rodziców ćwiczących dzieci, którzy startując po raz pierwszy dali przykład zaangażowania i podejmowania wyzwań bez względu na wiek. :)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za okazanego ducha walki na matach. Wszystkim trenerom za rewelacyjne przygotowanie startujących.

Nasi reprezentanci, jak na gospodarzy przystało spisali się znakomicie zajmując 1 miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów, miejsce drugie wywalczył klub Bushi-do Bydgoszcz, 3 miejsce zajął Randori Sopot.

  Na sukces naszego klubu zapracowali zdobywcy 51 medali, w tym 12 złotych, 13 srebrnych i 26 brązowych!!!!

 Wielkie podziękowania dla Rodziców: Grzesia i Uli, Jasia i Oliwera za pomoc w przygotowaniu imprezy, Amelce, Emilce, Jasiowi, Oliwerowi i Kasi Michałek za pyszne ciasta i babeczki, Kasi oraz Małgosi również za sprawną obsługę biura zawodów. Niezawodnym Tomkom: Wilkowi i Socha za nieoceniony wkład w przygotowanie imprezy, Ani Socha za pyszne kanapki (tak mówili - wszystkie szybko zniknęły J ).

Dziękujemy również wszystkim zawodnikom, którzy pomagali w przygotowaniu sali do zawodów i sprzątaniu po zawodach.

Za wsparcie finansowe dziękujemy Państwu Maksymiak, za zakup podium pani Elżbiecie Michałek, oraz OSiR-owi Pyrzyce za bezpłatne udostępnienie hali sportowej.

Jeszcze kilka słów o naszej wspaniałej młodzieży, którą podziwiają też trenerzy z innych klubów.

Dzięki WAM wygraliśmy ten Turniej uzyskując ten wspaniały wynik!

WYNIKI XII ARAWAZA CUP

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ