GRAND PRIX HRADEC KRALOVE - 30.04-01.05.2016

Podczas minionego weekendu w dniach 30.04-01.05.2016 nasi zawodnicy brali udział w jednym z największych turniejów karate w naszej części Europy - Grand Prix w Hradec Kralove w Czechach.
W zawodach brało udział 822 zawodników ze 116 klubów z 12 krajów.
Nasz klub reprezentowało 7 zawodników.
Konkurencje, w których brali udział liczyły od 20 do 36 zawodników.
Największy sukces odnotował na swoim koncie MATEUSZ SIDOR – wywalczył jedyny medal dla naszego klubu - medal w kolorze złotym!!  Mateusz nie miał sobie równych w konkurencji kata 7-9 lat.
Bardzo udany start zaliczyła AMELIA GACKOWSKA debiutując w konkurencji 12-13 lat - zajęła wysokie 5 miejsce po zwycięskich 3 walkach, uległa w repasażach przedstawicielce gospodarzy!
Pomimo porażek w konkurencjach kata – Pawła Borysewicza i Czarka Wilka (odpadł w trzeciej rundzie) można ich występ uznać za zaliczony pozytywnie z uwagi na wykonanie form na dobrym poziomie.
Już za tydzień kolejna impreza, tym razem na miejscu – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szczecinie!