SEZON 2020/2021

Sezon 2020/2021 obejmuje klasyfikację wszystkich startujących

 zawody rankingowe  

Zasady punktacji:  

         1m. - indywidualnie      - 3pkt.

       2m. - indywidualnie      -2pkt.

      3m. - indywidualnie      -1pkt.

 

                    1m. - drużynowo          -1pkt.

                  2m. - drużynowo          -0,66pkt.

                 3m. - drużynowo          -0,33pkt.

 

 W KATEGORIACH, W KTÓRYCH STARTUJĄ ZAWODNICY Z PODZIAŁEM NA STOPNIE DO 7 KYU (NIE LICZĄC MMM) PUNKTACJA WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

 

Zasady punktacji:                             1m. - indywidualnie      - 1 pkt

                                                       2m. - indywidualnie      - 0,66 pkt

                                                       3m. - indywidualnie      -0,33 pkt

                           

ZA ZAWODY MISTRZOWSKIE juniorzy(WKF) x 5, seniorzy WKF x10
za PUCHARY POLSKI(PUK) i CZECH WKF, Polish Open WKF, ME, MŚ federacji poza WKF x 2, Rankingowe PUK za granicą x 2 , Youth Ligue x 10

 

 

Klasyfikacja  na najlepszego zawodnika klubu KAMIKAZE

 

w sezonie 2020/2021

 

 

Miejsce

Imię i nazwisko zawodnika

 punkty

1

Zofia Malińska

20

2

Aleksandra Prachnio

10,66

3

Jakub Borecki

10

3

Szymon Harwat 10
5 Dawid Kandar 9,66
6 Wiktoria Kamińska 8,33
7 Grzegorz Maksymiak 8
8 Korneliusz Janeczek 7,66
9 Lena Ziomko 7
9 Mateusz Sidor 7
11 Emilia Borysiak 5,33
 12 Wiktoria Wieczorkiewicz 4

12

Mateusz Filon 4
12 Maja Klebańska 4
12 Wiktoria Grabowska 4
16 Agnieszka Koryczan 3
16 Marika Grzegorek 3
16 Joanna Styczyńska 3
16 Marcel Grzegorek 3
16  Anna Olszewska  3
 21 Marcel Fidelus 2,33
22 Oliwia Stefaniak  2
22 Alan Kwieciński  2
22 Maja Jasiecka 2
22 Urszula Maksymiak 2
26 Mateusz Przęczka 1
26 Klaudia Prodan 1
 26  Zuzanna Wilk  1
 26  Filip Sobczyński  1
 26 Michalina Pasieka 1
 26 Honorata Przepiórka 1
 26 Wioletta Grochocka 1
 33  Oskar Urbaniak  0,66
33 Nikola Biżak 0,66
35 Maja Naworol 0,33
35 Michalina Filarska 0,33
35 Alicja Wilk 0,33

 

 

 

1. Międzywojewódzkie Mistrzosrwa Młodzików

                                                        Szczecin 26.IX.2020

 

Imię i nazwisko startujących           konkurencja                      miejsce

Mateusz Sidor                                        kata                                       1

Mateusz Filon                                       kata,kumite                              2,2

Wiktoria Grabowska                              kata                                         2

Anna Olszewska                                   kumite                                      2

Zuzanna Wilk                                      kumite                                       3

Filip Sobczyński                                   kata                                          3

 

2. Kwalifikacje do MP jun, jun młodszych i młodzieżowców

                                                        Legnica 3.X.2020

Zofia Malińska                                      kumite                                      1

Aleksandra Prachnio                              kata                                         3

Emilia Borysiak                                     kumite                                      3

Wiktoria Kamińska                                kumite                                      3

Korneliusz Janeczek                              kata                                          3

3. Mistrzostwa Polski w Karate Olimpijskim

                                                           Legnica 4.X.2020

Jakub Borecki                                     kumite                                        3

Szymon Harwat                                  kumite                                        3

 

 

4. Mistrzostwa Polskiej Unii Karate

                                                           Tczew 24-25.X.2020

Agnieszka Koryczan                             kata                                           1

Joanna Styczyńska                              kata                                           2

Aleksandra Prachnio                            kata u21,sen                               2,3

Korneliusz Janeczek                            kata                                           3

E. Borysiak, W. Kamińska                   kumite drużynowe                        3

 

5. Mistrzostwa Polski juniorów mł, juniorów i młodziezowców w Karate Olimpijskim

                                                           Poznań 7.XI.2020

Grzegorz Maksymiak                           kumite                                        3

Zofia Malińska                                     kumite                                        3

Kornelusz Janeczek                              kumite                                        3

Aleksandra Prachnio                            kata                                            3

Emilia Borysiak i Wiktoria Kamińska     kumite druż.                                 3

Dawid Kandar i Grzegorz Maksymiak   kumite druż.                                  3

Zofia Malińska i Aleksandra Prachnio   kumite druż.                                  3

Wiktoria Kamińska, Emilia Borysiak, Zofia Malińska kata druż.                  3

 

6. Solno Cup

                                                           Inowrocław 21.XI.2020

Wiktoria Wieczorkiewicz                       kata j, kata jm                            1,3

Oskar Urbaniak                                   kata  ż                                         2

Maja Klebańska                                  kata, kumite                              3,2

Mateusz Sidor                                     kata                                           3

Wiktoria Grabowska                            kata                                            3

Lena Ziomko                                      kumite                                         3

 

7. Adidas  Cup

                                                           Wrocław 28.XI.2020

Zofia Malińska                                     kumite                                        1

 

8. Empi  Cup

                                                           Dopiewo 05.XII.2020

Marcel Grzegorek                                    kata b  kata ż                          1,2

Alan Kwieciński                                       kata b 10/11 kata b 12/13        1,1

Maja Jasiecka                                         kata b 10/11 kata b 10/11        1,1

Marika Grzegorek                                   kata                                         1

Mateusz Przęczka                                   kata ż                                       1

Klaudia Prodan                                       kata ż                                       1

Dawid Kandar                                        kumite,kata j, kata jm                1,2,3

Nikola Biżak                                          kata b                                        2

Mateusz Sidor                                       kata                                           2

Lena Ziomko                                        kumite m, kumite jm, kata           3,2,3

Oliwia Stefaniak                                   kumite                                        2

Alicja Wilk                                           kata b                                        3

Michalina Filarska                                kata b                                        3

Michalina Pasieka                                kumite                                       3

Maja Naworol                                     kata b                                         3

 

9.Central Europe Open

                                                           Bydgoszcz 6-7.III.2021

Zosia Malińska                                    kumite                                       1

Lena Ziomko                                      kumite                                        2

Aleksandra Prachnio                            kata                                           3

Ula Maksymiak                                  kata ż 10-11,  ż 12-13                 1,1

Marcel Grzegorek                               kata b do 7 kata b  8-9                2,2

 

 

10.Grand Prix Tczewa

                                                          Tczew 20-21.III.2021

Zosia Malińska                                          kumite                                       3

W. Grabowska,A. Olszewska, M. Klebańska kata druż.                                   1

M. Sidor, K. Janeczek, D Kandar               kata druż.                                   2

E. Borysiak, W. Kamińska, Z. Malińska       kumite druż.                                2

 

11.Turniej Eliminacyjny do MP

                                                          Legnica 24.IV.2021

Zosia Malińska                                                         kumite                         2

W.Kamińska, M.Pasieka, H.Przepiórka, W. Grochocka  kumite druż.                 1

Wiktoria Kamińska                                                   kumite                        2

Marcel Fidelus                                                         kumite                         2

Dawid Kandar                                                          kata                            3

Grzegorz Maksymiak                                                kumite                         3

M. Fidelus, D. Kandar, G. Maksymiak, M. Sidor           kumite druż.                  3

Zwycięzcy klasyfikacji na najlepszego zawodnika klubu:

2019/2020 Zofia Malińska 17 pkt.
2018/2019 Amelia Gackowska 49 pkt
2017/2018 Mateusz Markiewicz 62 pkt
2016/2017 Julia Mojsak 46,66 pkt
2015/2016 Amelia Gackowska 43,33 pkt
2014/2015 Amelia Gackowska 53,66 pkt
2013/2014 Łukasz Sulima 54 pkt
2012/2013 Kornelia Ząbek 51 pkt
2011/2012 Kornelia Ząbek 32,33 pkt
2010/2011 Oskar Wiśniewski 24,00 pkt
2009/2010 Mirella Fiszer 22,00 pkt
2008/2009 Mirella Fiszer 21,33 pkt
2007/2008 Kinga Moroz 46,00 pkt
2006/2007 Kinga Moroz 37,66 pkt
2005/2006 Kinga Moroz 33,33 pkt
2004/2005 Dominik Wójcik i Damian Ciszewski 6,33 pkt
2003/2004 Anna Adamczewska 2,33 pkt
2002/2003 Janina Przybyło 7,00 pkt
2001/2002 Anna Adamczewska 4,00 pkt
2000/2001 Paweł Pawlak 5,33 pkt
1999/2000 Bartosz Granops 3,66 pkt
1998/1999 Paweł Pawlak --------