SEZON 2015/2016
Sezon 2015/2016 obejmuje klasyfikację wszystkich startujących
Zasady punktacji: 1m. - indywidualnie - 3pkt.
2m. - indywidualnie -2pkt.
3m. - indywidualnie -1pkt.
1m. - drużynowo -1pkt.
2m. - drużynowo -0,66pkt.
3m. - drużynowo -0,33pkt.
ZA ZAWODY MISTRZOWSKIE (WKF, Shotokan)
ORAZ PUCHARY POLSKI WKF, World Cup Harasuto, Mś WSF - PUNKTACJA x 2,
MISTRZOSTWA EUROPY WUKFx 5,
MISTRZOSTWA ŚWIATA WUKF x 10
Klasyfikacja na najlepszego zawodnika klubu KAMIKAZE
w sezonie 2015/2016
Miejsce |
Imię i nazwisko zawodnika |
punkty |
1. |
Amelia Gackowska |
43,33 |
2. |
Dawid Erdmann |
36,33 |
3. |
Emilia Borysiak |
27,66 |
4 | Paweł Borysewicz |
21 |
5 | Mateusz Markiewicz |
19,66 |
6. | Mateusz Sidor |
19 |
7. | Łukasz Sulima |
18,33 |
8. | Marcel Fidelus |
18 |
9 | Szymon Harwat |
17,66 |
10 | Konrad Wilk |
16 |
11 |
Daria Wilk |
15 |
12 |
Cezary Wilk |
13 |
13 |
Zosia Malińska |
12,66 |
14 |
Jan Figiel |
12,33 |
15 |
Grzegorz Maksymiak |
10,33 |
16 |
Filip Sobczyński |
10 |
16 |
Oskar Wiśniewski |
10 |
18 |
Korneliusz Janeczek |
9,66 |
18 |
Grzegorz Sulima |
9,66 |
20 |
Magdalena Hołowczyc |
9 |
20 |
Mateusz Socha |
9 |
22 |
Konrad Kotynia |
5,66 |
23 |
Urszula Maksymiak |
5 |
23 |
Jakub Erdmann |
5 |
23 |
Konrad Golec |
5 |
23 |
Jan Tarasiuk |
5 |
23 |
Agata Malinowska |
5 |
28 |
Filip Kościkiewicz |
4,33 |
29 |
Dominik Krysiński |
4 |
29 |
Adam Adamczyk |
4 |
29 |
Krzysztof Tarasiuk |
4 |
29 |
Martyna Węgrzyńska |
4 |
33 |
Iga Głowacka |
3,66 |
33 |
Aleksandra Erdmann |
3,66 |
35 |
Oliwier Szram |
3 |
35 |
Sebastian Narolski |
3 |
35 |
Hanna Maziarz |
3 |
38 |
Karolina Wiśniewska |
2,66 |
38 |
Aleksandra Stasiak |
2,66 |
40 |
Elżbieta Jankowska |
2 |
40 |
Ewelina Psonak |
2 |
40 |
Maksymilian Laszczyk |
2 |
40 |
Kuba Krawiec |
2 |
40 | Natalia Żmuda | 2 |
45 |
Hanna Krzemińska |
1 |
45 |
Szymon Maziarz |
1 |
45 |
Hubert Nogal |
1 |
45 |
Dawid Kościelny |
1 |
45 |
Julia Podgórska |
1 |
45 |
Aleksandra Górska |
1 |
45 |
Mateusz Włodarski |
1 |
45 |
Kornelia Ząbek |
1 |
45 |
Antoni Tomczak |
1 |
45 |
Klaudia Jermalonek |
1 |
55 | Jakub Borecki |
0,66 |
55 |
Jakub Malinowski | 0,66 |
57 |
Julia Wolny | 0.33 |
57 |
Adrianna Gruźlewska | 0.33 |
1. Grand Prix Polski
Łódź 12.IX.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Łukasz Sulima kumite 2
Amelia Gackowska kumite 3
Paweł Borysewicz kata 3
Mateusz Markiewicz kumite 3
2. Euro Grand Prix
Pilzno (Czechy) 3-4.X.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Amelia Gackowska kumite 3
Oskar Wiśniewski kumite 3
Mateusz Markiewicz kumite 3
3. Polish Open -GP Bielska - Białej
Bielsko - Biała 10-11.X.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Sidor kata 2
4. Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Legnica 17.X.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Dawid Erdmann kata 1
Adam Adamczyk kumite 2
Szymon Harwat kata,kumite 3,3
Magdalena Hołowczyc kata, kumite 3,2
Grzegorz Sulima kumite, kumite open 2,1
Paweł Borysewicz kata JM, kata JUN 3,3
Grzegorz Maksymiuk kata 2
Harwat, G. Sulima, Borysewicz kata drużynowe 2
5. Mistrzostwa Polski WKF Juniorów i Młodzieżowców
Pleszew 24.X.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Filip Kościkiewicz kumite --
Szymon Harwat kata,kumite --,--
Magdalena Hołowczyc kata, kumite --,3
Grzegorz Sulima kumite --
Paweł Borysewicz kata --
Łukasz Sulima kumite 3
Harwat, G. Sulima, Ł. Sulima kata drużynowe 3
6. Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan
Toruń 7.XI.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
J. Borecki, S. Harwat, G. Sulima kumite druż. 3
S. Harwat, G. Sulima, Ł. Sulima kata druż. 3
Łukasz Sulima kumite 2
7. Międzynarodowe Grand Prix Lęborka
Lębork 14.XI.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Urszula Maksymiak kata do 7, 8 lat 3,3
Marcel Fidelus kata 2
Jan Figiel kumite 2
Grzegorz Maksymiak kumite 1
Paweł Borysewicz kata 3
8.European Cuprum Cup
Legnica 21.XI.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Sidor kata 3
Amelia Gackowska kumite 1
Emilia Borysiak kumite 2
Magdalena Hołowczyc kumite 2
Grzegorz Maksymiak kumite 3
Mateusz Markiewicz kumite 3
Mateusz Socha kumite 3
Oskar Wiśniewski kumite 2
Kornelia Ząbek kumite 3
A. Gackowska, D. Wilk, M. Markiewicz, C. Wilk konk druż. 1
9. Bushi-Do Cup
Bydgoszcz 28.XI.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Sidor kata, kata open 1,3
Emilia Borysiak kata, kumite 3,2
Jakub Erdmann kata 3
Marcel Fidelus kata, kumite 3,3
A. Gackowska, Z.Malińska, E. Borysiak kumite druż. 3
10. Turniej Mikołajkowy
Szczecin 05.XII.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Karolina Wiśniewska kata 2
Dawid Erdmann kata, kumite 1,3
Adam Adamczyk kumite 2
Marcel Fidelus kata 2
Jakub Erdmann kata,kumite 2,2
Aleksandra Erdmann kumite 3
Aleksandra Stasiak kumite 3
Zofia Malińska kumite 2
Paweł Borysewicz kata 1
Konrad Golec kata 1
Mateusz Markiewicz kata, kumite 3,1
Amelia Gackowska kata, kumite 3,1
Emilia Borysiak kata, kumite 1,3
Mateusz Sidor kata 1
Łukasz Sulima kata, kumite 2,1
Urszula Maksymiak kata 1
Konrad Kotynia kata 3
Jan Figiel kata 1
Grzegorz Maksymiak kata 3
Jan Tarasiuk kata,kumite 2,3
Krzysztof Tarasiuk kata 1
Elżbieta Jankowska kata 2
Iga Głowacka kata,kumite 3,3
Mateusz Socha kata 3
Filip Kościkiewicz kumite 2
Agata Malinowska kata 1
Martyna Węgrzyńska kata 3
Ewelina Psonak kumite 2
Cezary Wilk kata 1
Daria Wilk kata 1
Korneliusz Janeczek kata 2
Konrad Wilk kata 3
Filip Sobczyński kata 1
Hanna Krzemińska kata 3
Hanna Maziarz kata 2
Julia Podgórska kata 3
Aleksandra Górska kata 3
Mateusz Włodarski kumite 3
Kuba Krawiec kumite 3
A. Gackowska, Z.Malińska, E. Borysiak kata druż. 3
C.Wilk, K. Janeczek, M. Markiewicz kata druż. 1
M. Socha, G. Maksymiak, J. Figiel kata druż. 3
P. Borysewicz, K. Golec, D. Erdmann kata druż. 1
11. Berlin Open (Niemcy)
Berlin 20.II.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Amelia Gackowska kumite 3
Paweł Borysewicz kata 3
12. Mistrzostwa Polski WKF
Wrocław 06.III.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Magdalena Hołowczyc kumite --
Oskar Wiśniewski kumite --
13. Copernicus Cup
Toruń 12.III.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Konrad Wilk kata 1
Filip Sobczyński kata 1
Korneluisz Janeczek kata 1
Szymon Harwat kata, kumite 1,1
Paweł Borysewicz kata 2
Jan Figiel kata,kumite 3,2
Iga Głowacka kata 3
Amelia Gackowska kumite 1
Marcel Fidelus kumite 1
Aleksandra Erdmann kumite 2
S. Harwat, P. Borysewicz, K. Golec kata druż. 1
Emilia Borysiak kumite 3
14. XI Arawaza Cup
Chociwel 19.III.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Konrad Wilk kata 1
Hanna Maziarz kata 3
Mateusz Sidor kata 1
Marcel Fidelus kata, kumite 3,1
Mateusz Socha kata,kumite 1,1
Konrad Kotynia kata,kumite 2,2
Antoni Tomczak kata 3
Filip Sobczyński kata 3
Klaudia Jermalonek kata 3
Dominik Krysiński kata 1
Maksymilian Laszczyk kata 2
Krzysztof Tarasiuk kata 3
Szymon Maziarz kata 3
Emilia Borysiak kata,kumite 3,1
Agata Malinowska kata 3
Daria Wilk kata 2
Amelia Gackowska kata,kumite 3,1
Sebastian Narolski kata 1
Jan Tarasiuk kata 2
Hubert Nogal kata 3
Dawid Kościelny kata 3
Martyna Węgrzyńska kata 1
Mateusz Markiewicz kata,kumite 2,2
Dawid Erdmann kata 3
Paweł Borysewicz kata 2
Filip Kościkiewicz kata 3
Łukasz Sulima kata,kumite 3,2
Aleksandra Stasiak kata 3
Szymon Harwat kata, kumite 2,3
Grzegorz Sulima kata 3
Jakub Krawiec kumite 3
Natalia Żmuda kumite 2
Zosia Malińska kumite 2
Oskar Wiśniewski kumite 2
M.Sidor, M. Fidelus, K. Wilk kata druż. 1
J. Malinowski, M. Socha , K. Kotynia kata druż. 2
M. Markiewicz. K. Janeczek, C. Wilk kata druż. 2
S. Harwat, G. Sulima, Ł. Sulima kata druż. 1
P. Borysewicz, F. Kościkiewicz, D Erdmann kata druż. 3
A. Stasiak, A. Erdmann, K. Wiśniewska kata druż. 2
A. Gackowska, E. Borysiak, Z. Malińska kata druż. 1
J. Wolny, A. Gruźlewska, A. Malinowska kata druż. 3
15. Mistrzostwa Świata WSF
Bydgoszcz 01-04.IV.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Marcel Fidelus kumite 3
A. Gackowska,E. Borysiak kumite druż. 1
I. Głowacka A. Malinowska, D. Wilk kata druż. 3
K. Janeczek, M. Markiewicz, C. Wilk kata druż. 3
16. World Harasuto Cup
Łódź 09-10.IV.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Magdalena Hołowczyc kata 3
Amelia Gackowska kumite 3
A. Gackowska,E. Borysiak, Z. Malińska kumite druż. U14 2
A. Gackowska,E. Borysiak, Z. Malińska kumite druż. U12 2
17. Arawaza Cup - Deutschland
Halle 16.IV.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Szymon Harwat kumite 2
Amelia Gackowska kumite 1
Mateusz Sidor kata 2
Cezary Wilk kata 3
K. Janeczek, M. Markiewicz, C Wilk kata druż. U14 3
18. Pomerania Cup
Rumia 23.IV.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Daria Wilk kata 10 l. kata 11 l. 1,1
Emilia Borysiak kumite, kumite open 3,1
Zosia Malińska kumite, kumite open 2,3
Konrad Wilk kata 2
Dawid Erdmann kata 2
Kornelusz Janeczek kata 2
Filip Sobczyński kata 8 l. kata 9 l. 2,3
Jan Figiel kata 3
Dominik Krysiński kata 3
Filip Kościkiewicz kata 3
E. Borysiak, Z. Malińska, D. Wilk kumite druż. U14 3
19. Grand Prix - Hradec Kralove (Czechy)
Hradec Kralove 30.IV-01.V.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Sidor kata 1
20. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Szczecin 07.V.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Cezary Wilk kata 1
Dawid Erdmann kata,kumite 1,2
Amela Gackowska kumite 1
Mateusz Markiewicz kumite,kata 2,3
21. Czech Open
Usti nad Labem (Czechy) 14.V.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Emilia Borysiak kumite 2
Marcel Fidelus kumite 2
Amela Gackowska kumite 3
Mateusz Markiewicz kumite 3
Jan Figiel kumite 3
Zosia Malińska kumite 3
22. Puchar Polski WKF
Rumia 21.V.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Paweł Borysewicz kata 2
Oskar Wiśniewski kumite 2
23. Gokken Cup
Żukowo 04.VI.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Paweł Borysewicz kata 2
Cezary Wilk kata 1
Grzegorz Maksymiak kata 2
Oliwier Szram kata 2
Jan Figiel kata 3
Emilia Borysiak kumite 3
J. Figiel, G Maksymiak, O. Szram kata druż. 1
24. Mistrzostwa Wielkopolski Shotokan
Suchy Las 05.VI.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Konrad Wilk kata 7l., 8l. 1,1
Daria Wilk kata 2
Daria Wilk wywalczył rówież złoto w Superpucharze Shotokan
25. Mistrzostwa Świata WUKF
Dublin (Irlandia) 17-19.VI.2016
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Dawid Erdmann kata 2
Amelia Gackowska kumite 3
Daria Wilk kata -
Cezary Wilk kata -
Kornel Janeczek kata -
Urszula Maksymiak kata -
Grzegorz Maksymiak kata,kumite -
Marcel Fidelus kata,kumite -
Szymon Harwat kumite -
Oskar Wiśniewski kumite -
Kinga Moroz kata -
Zwycięzcy klasyfikacji na najlepszego zawodnika klubu:
2015/2016 | Amelia Gackowska | 43,33 |
2014/2015 | Amelia Gackowska | 53,66 |
2013/2014 | Łukasz Sulima | 54 pkt |
2012/2013 | Kornelia Ząbek | 51 pkt |
2011/2012 | Kornelia Ząbek | 32,33 pkt |
2010/2011 | Oskar Wiśniewski | 24,00 pkt |
2009/2010 | Mirella Fiszer | 22,00 pkt |
2008/2009 | Mirella Fiszer | 21,33 pkt |
2007/2008 | Kinga Moroz | 46,00 pkt |
2006/2007 | Kinga Moroz | 37,66 pkt |
2005/2006 | Kinga Moroz | 33,33 pkt |
2004/2005 | Dominik Wójcik i Damian Ciszewski | 6,33 pkt |
2003/2004 | Anna Adamczewska | 2,33 pkt |
2002/2003 | Janina Przybyło | 7,00 pkt |
2001/2002 | Anna Adamczewska | 4,00 pkt |
2000/2001 | Paweł Pawlak | 5,33 pkt |
1999/2000 | Bartosz Granops | 3,66 pkt |
1998/1999 | Paweł Pawlak | -------- |