SEZON 2008/2009
- Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych
4 października 2008 - Kalisz
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Radosław Zdobylak |
kumite |
- |
Michał Kubik |
kumite |
- |
Anita Proczkowska |
kata |
- |
Dominik Wójcik |
kata |
- |
- Mistrzostwa Świata WUKO
18 - 20 października 2008 - Jesolo (Włochy)
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Dominik Wójcik |
kumite |
- |
Krzysztof Ryszawa |
kumite |
- |
Michał Kubik |
kumite |
- |
Michał Stefanowicz |
kumite |
- |
Krzysztof Markus |
kumite |
- |
Kinga Moroz |
kata |
8 |
Krzysztof Halczuk |
kumite |
- |
- Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan
24 października 2008 - Swarzędz
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Kamil Malentowicz |
kumite |
- |
Michał Kubik |
kumite |
- |
Marcin Moroz |
kumite |
- |
Dominik Wójcik |
kata |
- |
D. Wójcik, M. Moroz, G. Zgubiński |
kata druż. |
2 |
D. Wójcik, M. Moroz, G. Zgubinski |
kumite druż. |
- |
- Puchar Polski JKA
23 listopada 2008 - Poznań
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Izabela Szybczyńska |
kata |
3 |
- IX Cuprum Cup
29 listopada 2008 - Legnica
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Kinga Moroz |
kata |
2 |
Mirella Fiszer |
kumite |
1 |
Krzysztof Halczuk |
kata |
- |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
- |
Michał Kubik |
kumite |
3 |
Michał Stefanowicz |
kumite |
- |
Krzysztof Markus |
kumite |
3 |
K. Moroz, M. Fiszer, K. Halczuk, O. Wiśniewski |
konkur. druz. |
3 |
- Mikołajkowy Turniej Karate
7 grudnia 2008 - Szczecin
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Dominik Serwatka |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata |
3 |
Karolina Hołownia |
kata |
3 |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
3 |
Paweł Jaborowski |
kata |
1 |
Mirella Fiszer |
kata, kumite |
3,1 |
Emil Masłyk |
kata |
3 |
Michał Pieśkiewicz |
kata |
1 |
Filip Kacprzak |
kata |
- |
Mariusz Prajzendanc |
kata |
3 |
Robert Chmielewski |
kata |
- |
Martyna Rot |
kata |
1 |
Kamila Jankowska |
kata |
- |
Klaudia Kasprzyk |
kata |
1 |
Michał Halczuk |
kata |
- |
Piotr Robaczewski |
kata |
- |
Łukasz Aniszewski |
kata |
- |
Łukasz Lesner |
kumite |
- |
Mateusz Możejko |
kumite |
- |
Adrian Staniszewski |
kata |
- |
Natalia Spławińska |
kata |
3 |
Kinga Moroz |
kata |
2 |
Krzysztof Halczuk |
kata |
3 |
Krzysztof Markus |
kumite |
- |
Michał Stefanowicz |
kumite |
1 |
Szymon Harwat |
kata |
- |
Bartosz Harwat |
kata |
- |
Magdalena Błażejewicz |
kata |
- |
Maciej Miklas |
kata |
- |
Szymon Kryszewski |
kata |
1 |
Jakub Kryszewski |
kata |
3 |
Olimpia Matyjasik |
kata |
2 |
Damian Wolski |
kata |
- |
Przemysław Nosek |
kata |
- |
M. Rot, K. Jankowska, K. Kasprzyk |
kata druż. |
3 |
Sz. Harwat, M. Pieśkiewicz, J. Borecki |
kata druż. |
- |
P. Jaborowski, O. Wiśniewski, E. Masłyk |
kata druż. |
3 |
- Puchar Europy "Harasuto"
28 lutego/ 1 marca 2009- Łódź
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Gabriel Zacharek |
kata |
- |
Michał Kubik |
kumite |
- |
Mirella Fiszer |
kumite, kata |
3,- |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
- |
Michał Stefanowicz |
kumite |
- |
Kamil Proczkowski |
kata |
- |
Kinga Moroz |
kata, kata druż. |
-,3 |
M. Fidelus, M. Pawlak, K. Proczkowski |
kata druż. |
3 |
8. XXIX MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE WKF - Łódź 28.03.2009
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
M. Fidelus, M. Pawlak, K. Proczkowski |
kata druż. |
3 |
- Goleniów Open
4 kwietnia 2009- Goleniów
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Michał Grasza |
kata |
3 |
Aleksandra Dryglak |
kata |
2 |
Michał Młynarczak |
kata |
1 |
Dominik Adamczyk |
kata |
3 |
Damian Wolski |
kata |
3 |
Sławomir Subda |
kata |
- |
Przemysław Nosek |
kata |
- |
Mariusz Prajzendanc |
kata, kumite |
-,1 |
Adrian Staniszewski |
kata |
2 |
Natalia Spławińska |
kata |
1 |
Oskar Bujnowski |
kata |
- |
Kinga Moroz |
kata |
2 |
Michał Kubik |
kata,kumite |
3,3 |
Szymon Harwat |
kata |
3 |
Bartosz Harwat |
kata |
- |
Jakub Pieńkowski |
kata |
- |
Gerard Januchowski |
kata |
- |
Michał Kibic |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata |
2 |
Oskar Wiśniewski |
kata,kumite |
1,3 |
Paweł Jaborowski |
kata |
2 |
Mirella Fiszer |
kata, kumite |
2,3 |
Michał Stefanowicz |
kumite |
3 |
Martyna Rot |
kata |
1 |
Kamila Jankowska |
kata |
2 |
Wiktor Radwański |
kata |
2 |
Łukasz Aniszewski |
kata,kumite |
3,3 |
Klaudia Kasprzyk |
kata |
- |
Filip Kacprzak |
kata |
1 |
Michał Pieśkiewicz |
kata |
1 |
Rot,Jankowska,Kasprzyk |
kata druż. |
1 |
Kubik, Wiśniewski, Jaborowski |
kata druż. |
2 |
Kibic, Pieśkiewicz, Borecki |
kata druż. |
1 |
Wiśniewski, Stefanowicz, Kubik |
kumite druż. |
2 |
- Mistrzostwa Pomorza i Kujaw
18 kwietnia 2009- Bydgoszcz
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Gabriel Zacharek |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata |
- |
Szymon Harwat |
kata |
- |
Michał Pieśkiewicz |
kata |
3 |
Klaudia Kasprzyk |
kata |
1 |
Martyna Rot |
kata |
- |
Kamila Jankowska |
kata |
3 |
Filip Kacprzak |
kata |
- |
Wiktor Radwański |
kata |
- |
Krzysztof Halczuk |
kata |
3 |
M. Pieśkiewicz, J. Borecki, G. Zacharek |
kata druż. |
2 |
- Mistrzostwa Polski w Karate Sportowym
23 maja 2009- Śrem
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Gabriel Zacharek |
kata,kumite |
-,1 |
Jakub Borecki |
kata |
- |
Olimpia Matyjasik |
kumite |
2 |
Michał Pieśkiewicz |
kata,kumite |
-,- |
Szymon Kryszewski |
kata,kumite |
-,- |
Kinga Moroz |
kata |
2 |
Michał Kubik |
kata |
2 |
Sebastian Gruszecki |
kata |
1 |
Kamil Proczkowski |
kata |
3 |
Krzysztof Halczuk |
kata |
1 |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
1 |
Michał Stefanowicz |
kumite |
3 |
Mirella Fiszer |
kata,kumite |
3,- |
Hubert Dzikowski |
kata |
- |
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
30 maja 2009- Pyrzyce
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Mirella Fiszer |
kata,kumite |
1,3 |
Mateusz Możejko |
kumite |
3 b.rank |
Oskar Wiśniewski |
kata,kumite |
-,2 |
Agniesza Kuśmierska |
kata,kumite |
-,3 |
Robert Chmielewski |
kumite |
3 |
- IV Kamikaze Cup
30 maja 2009- Pyrzyce
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Maria Kośmicka |
kata |
- |
Aleksandra Dryglak |
kata |
- |
Michał Grasza |
kata |
- |
Kamil Kwiatkowski |
kata |
- |
Alicja Wilińska |
kat |
- |
Robert Chmielewski |
kata,kumite |
-,- |
Szymon Kryszewski |
kata |
2 |
Jakub Kryszewski |
kata |
3 |
Olimpia Matyjasik |
kata,kumite |
1,1 |
Michał Młynarczak |
kata |
- |
Dominik Adamczyk |
kata |
- |
Damian Wolski |
kata |
- |
Przemysław Nosek |
kata |
- |
Sławomir Subda |
kata |
- |
Janusz Kryszewski |
kata |
- |
Aleksandra Dryglak |
kata |
- |
Oskar Bujnowski |
kata |
- |
Filip Pacholczyk |
kata |
2 |
Adrian Staniszewski |
kata |
1 |
Natalia Spławińska |
kata |
3 |
Szymon Harwat |
kata |
- |
Bartosz Harwat |
kata |
- |
Magda Błażejewicz |
kata |
3 |
Aleksandra Dryglak |
kata |
- |
Gerard Januchowski |
kata |
- |
Agnieszka Kuśmierska |
kata,kumite |
-,3 |
Michał Kubik |
kata,kumite |
-,3 |
Robert Wierzchowski |
kata |
2 |
Michał Stefanowicz |
kumite |
3 |
Kinga Moroz |
kata |
1 |
Kamil Proczkowski |
kata |
1 |
Hubert Dzikowski |
kata |
2 |
Jakub Borecki |
kata |
1 |
Michał Kapłon |
kata |
- |
Oskar Sekutowicz |
kata |
3 |
Natalia Burda |
kata |
- |
Borys Jałoszyński |
kata |
- |
Oskar Wiśniewski |
kata,kumite |
-,- |
Paweł Jaborowski |
kata |
3 |
Mirella Fiszer |
kata, kumite |
3,1 |
Martyna Rot |
kata |
3 |
Wiktor Radwański |
kata |
- |
Michał Halczuk |
kata |
- |
Johan Van Wijgerden |
kata |
- |
Klaudia Kasprzyk |
kata |
3 |
Patryk Wasiucionek |
kata |
3 |
Michał Pieśkiewicz |
kata |
1 |
Filip Kacprzak |
kata |
2 |
Eryk Ożyński |
kata |
- |
Piotr Kondratowicz |
kata |
- |
Gabriel Zacharek |
kata |
3 |
Borecki,Wiśniewski,Jaborowski |
kata druż. |
2 |
Harwat,Pieśkiewicz,Zacharek |
kata druż. |
3 |
Wiśniewski, Kubik |
kumite druż. |
3 |
- Międzynarodowe Mistrzostwa "Central Europe Open""
6-7 czerwca 2009- Bydgoszcz
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Michał Stefanowicz |
kumite |
3 |
Marcin Fidelus |
kata |
3 |
Krzysztof Halczuk |
kata |
- |
Szymon Harwat |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata |
3 |
Michał Pieśkiewicz |
kata |
- |
Gabriel Zacharek |
kata |
3 |
Michał Halczuk |
kata |
- |
Klaudia Kasprzyk |
kata |
- |
Borecki, Harwat, Zacharek |
kata druż. |
3 |
Stefanowicz oraz Vogt i Zdziarski (LUKS) |
kumite druż. |
3 |
- Akademickie Mistrzostwa Polski
13-14 czerwca 2009- Wrocław
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Sebastian Gruszecki |
kata |
- |
Kamil Proczkowski |
kata |
3 |
Sebastian Bolda |
kumite |
- |
Ewa Przybylska |
kumite |
- |
Wioletta Jarosiewicz (LUKS G.) |
kata |
3 |
Anna Struk (LUKS G.) |
kata,kumite |
-,2 |
M. Fidelus, S. Gruszecki, K. Poczkowski |
kata |
1 |
- Mistrzostwa Świata WUKF
19-21 czerwca 2009- Odessa (Ukraina)
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Sebastian Gruszecki |
kata |
3 |
M. Fidelus, S. Gruszecki, K. Poczkowski |
kata |
3 |
Klasyfikacja na najlepszego zawodnika klubu KAMIKAZE w sezonie 2008/2009
Klasyfikowane są tylko osoby, do 18 roku życia
Miejsce |
Imię i nazwisko zawodnika |
|
1 |
Mirella Fiszer |
21,33 |
2 |
Oskar Wiśniewski |
16 |
3 |
Kinga Moroz |
13,66 |
4 |
Michał Pieśkiewicz |
12 |
4 |
Olimpia Matyjasik |
12 |
6 |
Michał Kubik |
9,66 |
6 |
Jakub Borecki |
9,66 |
8 |
Gabriel Zacharek |
9,33 |
9 |
Michał Stefanowicz |
9 |
10 |
Krzysztof Halczuk |
8,33 |
10 |
Martyna Rot |
8,33 |
10 |
Klaudia Kasprzyk |
8,33 |
13 |
Paweł Jaborowski |
7,66 |
14 |
Natalia Spławińska |
5 |
14 |
Filip Kacprzak |
5 |
14 |
Szymon Kryszewski |
5 |
14 |
Adrian Staniszewski |
5 |
18 |
Kamila Jankowska |
4,33 |
19 |
Mariusz Prajzendanc |
4 |
20 |
Michał Młynarczak |
3 |
21 |
Szymon Harwat |
2,66 |
22 |
Wiktor Radwański |
2 |
22 |
Filip Pacholczyk |
2 |
22 |
Łukasz Aniszewski |
2 |
22 |
Aleksandra Dryglak |
2 |
22 |
Hubert Dzikowski |
2 |
22 |
Agnieszka Kuśmierska |
2 |
22 |
Jakub Kryszewski |
2 |
29 |
Krzysztof Markus |
1,33 |
29 |
Emil Masłyk |
1,33 |
31 |
Michał Grasza |
1 |
31 |
Robert Chmielewski |
1 |
31 |
Michał Kibic |
1 |
31 |
Karolina Hołownia |
1 |
31 |
Magda Błażejewicz |
1 |
31 |
Oskar Sekutowicz |
1 |
31 |
Dominik Adamczyk |
1 |
31 |
Damian Wolski |
1 |
31 |
Patryk Wasiucionek |
1 |
Zasady punktacji: 1m. - indywidualnie - 3pkt.
2m. - indywidualnie -2pkt.
3m. - indywidualnie -1pkt.
1m. - drużynowo -1pkt.
2m. - drużynowo -0,66pkt.
3m. - drużynowo -0,33pkt.
ZA ZAWODY MISTRZOWSKIE ORAZ PUCHAR POLSKI WKF - PUNKTACJA x 2, M EUROPY x 5, M ŚWIATA X 10
Zwycięzcy klasyfikacji na najlepszego zawodnika klubu:
1998/1999 | Paweł Pawlak | -------- |
1999/2000 | Bartosz Granops | 3,66 pkt |
2000/2001 | Paweł Pawlak | 5,33 pkt |
2001/2002 | Anna Adamczewska | 4,00 pkt |
2002/2003 | Janina Przybyło | 7,00 pkt |
2003/2004 | Anna Adamczewska | 2,33 pkt |
2004/2005 | Dominik Wójcik i Damian Ciszewski | 6,33 pkt |
2005/2006 | Kinga Moroz | 33,33 pkt |
2006/2007 | Kinga Moroz | 37,66 pkt |
2007/2008 | Kinga Moroz | 46,00 pkt |
2008/2009 | Mirella Fiszer | 21,33 pkt |