SEZON 2012/2013
Klasyfikacja na najlepszego zawodnika klubu KAMIKAZE w sezonie 2012/2013
Sezon 2012/2013 obejmuje klasyfikację wszystkich startujących
Miejsce |
Imię i nazwisko zawodnika |
|
1 |
Kornelia Ząbek |
51 |
2 |
Szymon Harwat |
28,66 |
3 |
Cezary Wilk |
28 |
4 |
Korneliusz Janeczek |
23 |
5 |
Oskar Wiśniewski |
21,33 |
6 |
Krzysztof Halczuk |
19,66 |
7 |
Łukasz Sulima |
19,33 |
8 |
Jakub Borecki |
16 |
9 |
Julia Fedorowicz |
15,33 |
10 |
Daria Wilk |
15 |
11 |
Mateusz Wiśniewski |
13 |
12 |
Grzegorz Sulima |
12 |
13 |
Dawid Błaszak |
9,66 |
14 |
Iga Głowacka |
9 |
14 |
Dominik Krysiński |
9 |
16 |
Danuta Jazdowska |
6,33 |
17 |
Kamila Jankowska |
5 |
17 |
Aleksandra Stasiak |
5 |
17 |
Zosia Malińska |
5 |
20 |
Jakub Erdmann |
4 |
20 |
Szymon Domżalski-Szefler |
4 |
22 |
Daniel Kociołek |
3,66 |
23 |
Kinga Fedorowicz |
3,33 |
24 |
Sebastian Mikke |
3 |
24 |
Paweł Bekalarczyk |
3 |
24 |
Szymon Jazdowski |
3 |
24 |
Konrad Golec |
3 |
28 |
Artur Łuczyński |
2 |
28 |
Patryk Swobodziński |
2 |
28 |
Antoni Pachuta |
2 |
28 |
Adam Adamczyk |
2 |
28 |
Jakub Napiórkowski |
2 |
28 |
Magda Malińska |
2 |
28 |
Kamil Proczkowski |
2 |
35 |
Filip Kościkiewicz |
1,66 |
36 |
Dominika Domian |
1 |
36 |
Michał Śliwiński |
1 |
36 |
Klaudia Stasiak |
1 |
36 |
Julia Dzwonnik |
1 |
36 |
Anastazja Cupak |
1 |
36 |
Dominik Domżalski-Szefler |
1 |
Zasady punktacji: 1m. - indywidualnie - 3pkt.
2m. - indywidualnie -2pkt.
3m. - indywidualnie -1pkt.
1m. - drużynowo -1pkt.
2m. - drużynowo -0,66pkt.
3m. - drużynowo -0,33pkt.
ZA ZAWODY MISTRZOWSKIE (WKF, Shotokan)
ORAZ PUCHAR POLSKI WKF - PUNKTACJA x 2,
GP Czech, LIGA CEKL x 2
MISTRZOSTWA EUROPY x 5,
MISTRZOSTWA ŚWIATA x 10
- PUCHAR POLSKI WKF
29 września 2012 - TCZEW
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Korneliusz Janeczek |
kata |
1 |
Cezary Wilk |
kata |
2 |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
3 |
Julia Fedorowicz |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
-,3 |
Szymon Harwat |
kata, kumite |
3,2 |
Łukasz Sulima |
kumite |
- |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Krzysztof Halczuk |
kata |
- |
Kornelia Ząbek |
kumite |
- |
Ł. Sulima, J. Borecki, Sz. Harwat |
kumite druż. |
2 |
M. Wiśniewski, J. Borecki, Sz. Harwat |
kata druż. |
- |
- MISTRZOSTWA ZIEMI LEGNICKIEJ
06 PAŹDZIERNIKA 2012 - LEGNICA
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Cezary Wilk |
kata |
2 |
Julia Fedorowicz |
kata |
1 |
Danuta Jazdowska |
kata |
- |
Zosia Malińska |
kata |
- |
Szymon Jazdowski |
kata |
- |
J. Fedorowicz, D. Jazdowska, C. Wilk |
kata druż. |
1 |
- CHAMPION CUP
06 PAŹDZIERNIKA 2012 - ŁÓDŹ
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
- |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
-,2 |
Szymon Domżalski- Szefler |
kata |
- |
Krystian Mucha |
kata |
- |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Łukasz Sulima |
kumite |
2 |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
- |
Kornelia Ząbek |
kumite, k. open |
1,2 |
- MISTRZOSTWA Świata Dzieci, Kadetów, Juniorów w karate WUKF
10-14 PAŹDZIERNIKA 2012 - NOVY SAD (SERBIA)
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
-,- |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
-,- |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
- |
Krzysztof Halczuk |
kata |
3 |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Łukasz Sulima |
kumite |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
- |
Kornelia Ząbek |
kumite |
2 |
K. Halczuk, O. Wiśniewski |
kata dr. |
3 |
Krzysztof Halczuk |
kumite druż. |
3 |
Kornelia Ząbek |
kumite druż. |
1 |
Oskar Wiśniewski |
kumite druż. |
1 |
- MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁ. JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW
21 PAŹDZIERNIKA 2012 - MUROWANA GOŚLINA
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Kornelia Ząbek |
kumite |
2 |
Krzysztof Halczuk |
kata |
- |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
- |
- EURO GRAND - PRIX (CEKL)
27/28 PAŹDZIERNIKA 2012 - PILZNO (CZECHY)
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Kornelia Ząbek |
kumite |
- |
Korneliusz Janeczek |
kata |
- |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Łukasz Sulima |
kumite |
- |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
- |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
3 |
- PUCHAR GÓR OPAWSKICH
03 LISTOPADA 2012 - PRUDNIK
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Cezary Wilk |
kata |
- |
Julia Fedorowicz |
kata,fantom |
-,- |
Korneliusz Janeczek |
kata |
- |
Filip Kościkiewicz |
kata,kumite |
-,- |
Wktoria Zarych |
kata |
- |
Olaf Majchrzak |
kata |
- |
- EUROPEAN CUPRUM CUP
17 LISTOPADA 2012 - LEGNICA
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Cezary Wilk |
kata |
3 |
Julia Fedorowicz |
kumite |
- |
Danuta Jazdowska |
kata |
- |
Zosia Malińska |
kata |
- |
Paweł Bekalarczyk |
kata |
- |
Korneliusz Janeczek |
kata |
- |
Szymon Harwat |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata, kumite |
-,- |
Łukasz Sulima |
kumite |
1 |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
- |
- OLIMP CHALLENGE 2012
01 GRUDNIA 2012 - ŁÓDŹ
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Cezary Wilk |
kata |
1 |
Adam Adamczyk |
kumite,fantom |
-,3 |
Łukasz Sulima |
kumite |
3 |
- TURNIEJ KARATE W CHWASZCZYNIE
08 GRUDNIA 2012 - CHWASZCZYNO
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Daniel Kociołek |
kata,kumite |
3,3 |
- MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE
08 GRUDNIA 2012 - SZCZECIN
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Adam Adamczyk |
kata |
- |
Patryk Winiarczyk |
kata |
- |
Krystian Mucha |
kata |
- |
Kacper Słonimski |
kata |
- |
Dominik Kida |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
3,3 |
Olaf Majchrzak |
kata |
- |
Filip Kościkiewicz |
kata,kumite |
-,3 |
Łukasz Sulima |
kata,kumite |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
2 |
Krzysztof Kliciński |
kata |
- |
Zofia Malińska |
kata |
- |
Magda Malińska |
kata |
3 |
Ania Rybak |
kata |
- |
Marcel Tomaszek |
kata |
- |
Kinga Fedorowicz |
kata |
3 |
Julia Fedorowicz |
kata |
3 |
Olaf Nalewski |
kata |
- |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
1,1 |
Dawid Błaszak |
kata |
1 |
Szymon Domżalski- Szefler |
kata |
2 |
Paweł Bekalarczyk |
kata |
3 |
Konrad Golec |
kata |
3 |
Dominik Domżalski- Szefler |
kata |
- |
Hubert Przybylski |
kata |
- |
Mateusz Acewicz |
kata |
- |
Korneliusz Janeczek |
kata |
3 |
Danuta Jazdowska |
kata |
2 |
Szymon Jazdowski |
kata |
- |
Cezary Wilk |
kata |
1 |
Daria Wilk |
kata |
2 |
Antoni Pachuta |
kata |
3 |
Sebastian Mikke |
kata |
2 |
Michał Śliwiński |
kata |
3 |
Antoni Bortacki |
kata |
- |
Błaszak, Borecki, Harwat |
kata druż. |
1 |
Janeczek,Wilk,Wiśniewski |
kata druż. |
- |
D. Jazdowska, J. Fedorowicz, Z. Malińska |
kata druż. |
- |
- PUCHAR śWIATA "HARASUTO"
02/03 MARCA 2013 - ŁÓDŹ
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
-,- |
Jakub Borecki |
kumite |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
- |
Kornelusz Janeczek |
kata |
- |
Kornelia Ząbek |
kumite |
- |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Łukasz Sulima |
kumite |
- |
- Central Europe Open
24 MARCA 2013 - BYDGOSZCZ
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
-,3 |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
-,- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
2 |
Kornelusz Janeczek |
kata |
2 |
Julia Fedorowicz |
kata,kumite |
3,- |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Łukasz Sulima |
kumite |
- |
Cezary Wilk |
kata |
- |
Borecki, Harwat, G. Sulima |
kata dr. |
2 |
- POLISH OPEN WUKF
24 MARCA 2013 - SZCZECIN
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Dominik Krysiński |
kihon |
1 |
Daria Wilk |
kata |
1 |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
- |
Kornelia Ząbek |
kumite |
- |
- VIII KAMIKAZE CUP
06 KWIETNIA 2013 - STARGARD SZCZECIŃSKI
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Cezary Wilk |
kata |
1 |
Julia Fedorowicz |
kata,kumite |
1,- |
Danuta Jazdowska |
kata |
- |
Zosia Malińska |
kata |
- |
Szymon Jazdowski |
kata |
- |
Bartosz Wilk |
kata |
- |
Mateusz Acewicz |
kumite |
- |
Patryk Swobodziński |
kumite |
2 |
Filip Niczyporuk |
kata |
- |
Sebastian Mikke |
kata |
3 |
Antoni Pachuta |
kata |
3 |
Michał Śliwiński |
kata |
- |
Daria Wilk |
kata |
3 |
Szymon Jazdowski |
kata |
- |
Korneliusz Janeczek |
kata,kumite |
1,- |
Dominik Domżalski-Szefler |
kata,kumite |
-,- |
Konrad Golec |
kata |
3 |
Dawid Błaszak |
kata |
1 |
Paweł Bekalarczyk |
kata,kumite |
2,- |
Szymon Domżalski-Szefler |
kata,kumite |
- |
Kacper Majorczyk |
kumite |
- |
Daniel Kociołek |
kumite |
- |
Jakub Napiórkowski |
kata,kumite |
3,3 |
Grzegorz Maksymiak |
kata |
- |
Kinga Fedorowicz |
kata |
3 |
Magdalena Malińska |
kata |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata,kumite |
3,- |
Grzegorz Sulima |
kata,kumite |
1,1 |
Łukasz Sulima |
kata,kumite |
-,1 |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
3 |
Filip Kościkiewicz |
kumite |
- |
Julia Dzwonnik |
kata |
3 |
Olaf Majchrzak |
kata |
- |
Paweł Fryszka |
kata |
- |
Iga Głowacka |
kata,kumite |
1,3 |
Artur Łuczyński |
kumite |
2 |
Paweł Dowbosz |
kata |
- |
Mateusz Fejczuk |
kata |
- |
Aleksandra Stasiak |
kata,kumite |
3,1 |
Klaudia Stasiak |
kata,kumite |
-,3 |
Mateusz Madej |
kumite |
- |
Krzysztof Halczuk |
kata |
1 |
Kornelia Ząbek |
kata,kumite |
2,1 |
Kamila Jankowska |
kata,kumite |
1,3 |
Karolina Chojnacka |
kata |
- |
Oskar Nawrocki |
kata |
- |
Jakub Erdmann |
kata |
1 |
Dawid Erdmann |
kata |
- |
Dominika Domian |
kata |
3 |
Zuzanna Horbal |
kata |
- |
Mariusz Kamiński |
kata |
- |
Krystian Mucha |
kata,kumite |
- |
Patryk Winiarczyk |
kata |
- |
Adam Adamczyk |
kata,kumite |
-,3 |
Błaszak, G.Sulima,Kociołek |
kata druż. |
2 |
Janeczek, Wilk, Wiśniewski |
kata druż. |
2 |
Bekalarczyk, Ł.Sulima,Golec |
kata druż. |
- |
J. Fedorowicz, D. Jazdowska, K. Fedorowicz |
kata druż. |
3 |
Ł. Sulima,Kociołek,Wiśniewski |
kumite druż. |
1 |
A. Stasiak, Jankowska, Ząbek |
kumite druż. |
1 |
- OTWARTY PUCHAR POMORZA
13 KWIETNIA 2013 - RUMIA
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Cezary Wilk |
kata |
1 |
Korneluisz Janeczek |
kata |
2 |
Daria Wilk |
kata |
1 |
Danuta Jazdowska |
kata |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
3 |
Grzegorz Sulima |
kata,kumite |
3,3 |
Łukasz Sulima |
kumite |
2 |
Julia Fedorowicz |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
-,3 |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
3,2 |
Paweł Bekalarczyk |
kata |
- |
Janeczek, Wilk, M. Wiśniewski |
kata druż. |
3 |
Borecki, Harwat, G. Sulima |
kata druż. |
2 |
Borecki, Harwat, Ł. Sulima |
kumite druż. |
3 |
- GROT CUP
20 KWIETNIA 2013 - CHYNÓW
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Zosia Malińska |
kata |
1 |
Korneluisz Janeczek |
kata |
1 |
Julia Fedorowicz |
kata |
2 |
Dawid Erdmann |
kata |
- |
Iga Głowacka |
kata |
2 |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
3,2 |
- Puchar Krajny i Pałuk
20 KWIETNIA 2013 - Paterek
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Danuta Jazdowska |
kata |
1 |
Szymon Jazdowski |
kata |
1 |
Daria Wilk |
kata |
3 |
Cezary Wilk |
kata |
1 |
Dominik Krysiński |
kata |
- |
- OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY
04 MAJA 2013 - PRUDNIK
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Anastazja Cupak |
kumite |
3 |
Filip Kościkiewicz |
kumite |
- |
Kinga Fedorowicz |
kata |
3 |
Iga Głowacka |
kata |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
3 |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
-,- |
Grzegorz Sulima |
kata, kumite |
-,3 |
Łukasz Sulima |
kumite |
3 |
Kościkiewicz, Harwat, Ł. Sulima |
kumite druż. |
2 |
- PUCHAR POMORZA I KUJAW
18 MAJA 2013 - BYDGOSZCZ
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Cezary Wilk |
kata |
2 |
Korneluisz Janeczek |
kata |
- |
Daria Wilk |
kata |
1 |
Bartosz Wilk |
kata |
- |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
1 |
Dominik Krysiński |
kata |
2 |
Łukasz Sulima |
kumite |
2 |
Julia Fedorowicz |
kata,kata |
1,3 |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
1,2 |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
2 |
Iga Głowacka |
kata |
1 |
Zofia Malińska |
kata |
2 |
Magdalena Malińska |
kata |
3 |
- MISTRZOSTWA ZIEMI LEGNICKIEJ
19 MAJA 2013 - SPALONA
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Jakub Erdmann |
kata |
3 |
Dominik Domżalski- Szefler |
kata,kumite |
3,- |
Szymon Domżalski- Szefler |
kata |
- |
Konrad Golec |
kata |
3 |
Kamil Proczkowski |
kata |
2 |
- MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
24 MAJA 2013 - GOLENIÓW
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Łukasz Sulima |
kata,kumite |
-,2 |
Dawid Błaszak |
kata,kumite |
2,- |
Paweł Bekalarczyk |
kata,kumite |
-,- |
Aleksandra Stasiak |
kumite |
- |
Filip Kościkiewicz |
kata,kumite |
- |
Michał Śliwiński |
kata |
- |
- Otwarty Puchar Czech
24 MAJA 2013 - Usti nad Labom (Czechy)
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
-,3 |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
-,- |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
2 |
Kornelusz Janeczek |
kata |
- |
- PUCHAR POLSKI WKF
01 CZERWCA 2013 - WARKA
ZAWODNIK / DRUŻYNA |
KONKURENCJA |
MIEJSCE |
Dominik Krysiński |
kata |
2 |
Daria Wilk |
kata |
3 |
Oskar Wiśniewski |
kumite |
3 |
Kornelia Ząbek |
kumite |
1 |
Cezary Wilk |
kata |
3 |
Korneliusz Janeczek |
kata |
1 |
Mateusz Wiśniewski |
kata |
- |
Julia Fedorowicz |
kata |
- |
Jakub Borecki |
kata,kumite |
-,- |
Szymon Harwat |
kata,kumite |
-,- |
Grzegorz Sulima |
kumite |
- |
Łukasz Sulima |
kumite |
- |
Borecki, Harwat, G.Sulima |
kata druż. |
1 |
Borecki, Harwat, Ł. Sulima |
kumite druż. |
- |
Zwycięzcy klasyfikacji na najlepszego zawodnika klubu:
2011/2012 | Kornelia Ząbek | 32,33 pkt |
2010/2011 | Oskar Wiśniewski | 24,00 pkt |
2009/2010 | Mirella Fiszer | 22,00 pkt |
2008/2009 | Mirella Fiszer | 21,33 pkt |
2007/2008 | Kinga Moroz | 46,00 pkt |
2006/2007 | Kinga Moroz | 37,66 pkt |
2005/2006 | Kinga Moroz | 33,33 pkt |
2004/2005 | Dominik Wójcik i Damian Ciszewski | 6,33 pkt |
2003/2004 | Anna Adamczewska | 2,33 pkt |
2002/2003 | Janina Przybyło | 7,00 pkt |
2001/2002 | Anna Adamczewska | 4,00 pkt |
2000/2001 | Paweł Pawlak | 5,33 pkt |
1999/2000 | Bartosz Granops | 3,66 pkt |
1998/1999 | Paweł Pawlak | -------- |