SEZON 2014/2015
Sezon 2014/2015 obejmuje klasyfikację wszystkich startujących
Zasady punktacji: 1m. - indywidualnie - 3pkt.
2m. - indywidualnie -2pkt.
3m. - indywidualnie -1pkt.
1m. - drużynowo -1pkt.
2m. - drużynowo -0,66pkt.
3m. - drużynowo -0,33pkt.
ZA ZAWODY MISTRZOWSKIE (WKF, Shotokan)
ORAZ PUCHARY POLSKI i CZECH WKF, World Cup Harasuto - PUNKTACJA x 2,
MISTRZOSTWA EUROPY x 5,
MISTRZOSTWA ŚWIATA x 10
Klasyfikacja na najlepszego zawodnika klubu KAMIKAZE
w sezonie 2014/2015
Miejsce |
Imię i nazwisko zawodnika |
|
1 |
Amelia Gackowska |
53,66 |
2 |
Daria Wilk |
48 |
3 |
Łukasz Sulima |
44,33 |
4 |
Julia Fedorowicz |
34 |
5 |
Dawid Erdmann |
22,33 |
6 |
Mateusz Markiewicz |
20 |
7 |
Oskar Wiśniewski |
17,33 |
8 |
Emilia Borysiak |
17 |
9 |
Kinga Fedorowicz |
14,33 |
10 |
Mateusz Sidor |
14 |
11 |
Cezary Wilk |
13,66 |
12 | Iga Głowacka |
13 |
13 |
Szymon Harwat |
10 |
14 |
Dominik Domżalski Szefler |
9,33 |
15 |
Konrad Wilk |
8 |
16 |
Mateusz Wiśniewski |
6 |
16 |
Marcel Fidelus |
6 |
18 |
Jakub Borecki |
4 |
18 | Seastian Mikke |
4 |
18 | Maciej Bichta |
4 |
18 | Jan Figiel |
4 |
18 | Korneliusz Janeczek |
4 |
18 | Mateusz Socha |
4 |
24 | Filip Kościkiewicz |
3,66 |
25 |
Nikola Jewsiej |
3 |
25 |
Adam Adamczyk |
3 |
25 |
Kamil Wilk |
3 |
25 |
Karolina Wiśniewska |
3 |
25 |
Dominik Krysiński |
3 |
25 |
Oliwer Szram |
3 |
25 |
Filip Sobczyński |
3 |
25 |
Zosia Malińska |
3 |
33 |
Paweł Bekalarczyk/Brysewicz |
2,66 |
34 |
Grzegorz Sulima |
2 |
34 |
Jan Tarasiuk |
2 |
34 |
Magda Malińska |
2 |
34 |
Ewelina Psonak |
2 |
34 |
Magdalena Hołowczyc |
2 |
39 |
Daniel Kociołek |
1,33 |
40 |
Dominik Kida |
1 |
40 |
Oskar Nawrocki |
1 |
40 |
Jan Ciszewski |
1 |
40 |
Anna Prus |
1 |
40 |
Łukasz Grabow |
1 |
40 |
Olaf Nalewski |
1 |
40 |
Konrad Golec |
1 |
40 |
Sabina Siarkowska |
1 |
40 |
Urszula Maksymiak |
1 |
40 |
Grzegorz Maksymiak |
1 |
40 |
Adrian Lisiecki |
1 |
40 |
Kamil Proczkowski |
1 |
40 |
Dominik Ilnicki |
1 |
26. Gokken Cup
Żukowo 14.VI.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Iga Głowacka kata 1
Emilia Borysiak kata 1
Zosia Malińska kata 3
25. VII Mistrzostwa Europy Dzieci, Kadetów i Juniorów w Karate WUKF
Liege (Belgia) 4-7.VI.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Amelia Gackowska kumite 1
Łukasz Sulima kumite 2
Oskar Wiśniewski kumite 3
Dawid Erdmann kata 3
Łukasz Sulima kumite druż. 1
Oskar Wiśniewski kumite druż. 3
24. X Arawaza Cup
Pyrzyce 30.V.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Urszula Maksymiak kata 3
Kamil Wilk kata 1
Konrad Wilk kata 2
Filip Sobczyński kata p,kata 3,3
Marcel Fidelus kata 3
Mateusz Sidor kata 1
Mateusz Socha kata,kumite 3,3
Dominik Krysiński kata 3
Daria Wilk kata 3
Adrian Lisiecki kata 3
Oliwier Szram kata 3
Iga Głowacka kata 1
Emilia Borysiak kata,kumite 2,3
Karolina Wiśniewska kata 3
Mateusz Markiewicz kata,kumite 2,3
Korneliusz Janeczek kata 3
Cezary Wilk kata 3
Amelia Gackowska kata,kumite 3,1
Kinga Fedorowicz kata, kumite 3,2
Dawid Erdmann kata 1
Dominik Domżalski- Szefler kata 2
Julia Fedorowicz kata 1
Łukasz Sulima kata,kumite 2,2
Magdalena Hołowczyc kata,kumite 3,3
Kamil Proczkowski kata 3
Szymon Harwat kata 3
Grzegorz Maksymiak kumite 3
Filip Kościkiewicz kumite 3
Oskar Wiśniewski kumite 2
Daniel Kociołek kumite 3
Domżalski, Erdmann, Markiewicz kata druż. 3
Borysewicz, Kociołek, Sulima kata druż. 3
J. Fedorowicz, K. Fedorowicz, I. Głowacka kata druż. 2
Harwat, Sulima, Wiśniewski kumite druż. 3
23. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF
Pyrzyce 30.V.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Jakub Erdmann kata,kumite 1,2
Julia Fedorowicz kata 1
Dominik Domżalski- Szefler kata 2
22. Puchar Polski w karate WKF
Warka 23.V.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Sidor kata 3
Daria Wilk kata 3
Emilia Borysiak kumite 2
Marcel Fidelus fantom 3
Mateusz Markiewicz kumite 2
Amelia Gackowska kumite 3
Łukasz Sulima kumite 3
Oskar Wiśniewski kumite 3
K. Janeczek, M. Markiewicz, C. Wilk kata druż. 1
21. Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan
Suchy las 17.V.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Daria Wilk kata 1
Konrad Wilk kata 1
Marcel Fidelus fantom 1
Dominik Krysiński kata 3
Dominik Ilnicki kata 3
Filip Sobczyński kata 3
w superpucharze shotokan Daria Wilk - 1 miejsce w kata
20. Arawaza Cup
Halle (Niemcy) 9.V.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Amelia Gackowska kumite 1
Łukasz Sulima kumite 1
Oskar Wiśniewski kumite 1
Szymon Harwat kumite 3
Dawid Erdmann kata 3
Ł. Sulima, Sz Harwat kumite druż. 3
19.Pomerania Cup
Rumia 9.V.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Socha kata 2
Emilia Borysiak kumite 2
18. Grand Prix Hradec Kralove
Hrade Kralove (Czechy) 25-26.IV.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Łukasz Sulima kumite 3
17. Puchar Krajny i Pałuk
Nakło nad Notecią 25.IV.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Konrad Wilk kata 3
16. Grand Prix Tczewa
Tczew 19.IV.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Daria Wilk kata 3
Amelia Gackowska kumite 3
Łukasz Sulima kumite 3
E. Borysiak, K. Fedorowicz, A. Gackowska kumite druż. 3
15. Central Europe Open
Bydgoszcz 12.IV.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Sidor kata 1
Dawid Erdmann kata 2
Cezary Wilk kata 3
14. Copernics Cup
Toruń 14.III.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Amelia Gackowska kumite 2
Szymon Harwat kumite 3
Łukasz Sulima kumite 3
Ewelina Psonak kumite 3
Mateusz Markiewicz kata 3
Emilka Borysiak kata,kumite 3,3
Sabina Siarkowska kumite 3
Nkola Jewsiej fantom 1
Paweł Borysewicz kata 3
Zofia Malińska kata 3
Mateusz Sidor kata 1
Julia Fedorowicz kata, kata druż. 2,2
Korneliusz Janeczek kata 3
Cezary Wilk kata 1
Daria Wilk kata 2
13. Harasuto World Cup
Łódź 7-8.III.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Amelia Gackowska kumite 1
Szymon Harwat kumite -
Łukasz Sulima kumite -
Filip Kościkiewicz kumite -
Mateusz Markiewicz kumite -
E. Borysiak, I. Głowacka, A. Gackowska kumite druż. 3
12. Liga Sakura
Puck 28.II.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Cezary Wilk kata 3
Daria Wilk kata 3
Korneliusz Janeczek kata -
Adam Adamczyk kumite 3
Mariusz Kamiński kata -
Macej Bichta kata 3
Oliwer Szram kata 3
Jan Figiel kata 1
Emilia Borysiak kata,kumite 3,-
Dominik Domżalski-Szefler kata -
11. Berlin Open (Niemcy)
Berlin 21.II.2015
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Cezary Wilk kata 3
Daria Wilk kata -
Korneliusz Janeczek kata -
10. Turniej Mikołajkowy
Szczecin 06.XII.2014
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Adam Adamczyk kumite 2
Dominik Kida kata 3
Oskar Nawrocki kata, kumite 3, -
Karol Solak kata -
Dawid Erdmann kata, kumite 1,3
Karolina Wiśniewska kata 2
Marcel Fidelus kata -
Filip Kościkiewicz kumite 3
Iga Głowacka kata, kumite 1,2
Krzysztof Tarasiuk kata -
Jan Tarasiuk kata 2
Grzegorz Maksymiak kata -
Mateusz Socha kata -
Maciej Bichta kata 1
Jan Figiel kata 3
Oliwier Szram kata 3
Monika Komar kata -
Łukasz Sulima kata,kumite 2,3
Mateusz Wiśniewski kata,kumite 1,1
Anna Rybak kata -
Kinga Fedorowicz kata,kumite 2,1
Julia Fedorowicz kata,kumite 1,3
Olaf Nalewski kata 3
Paweł Bekalarczyk kata,kumite 3,-
Konrad Golec kata 3
Dominik Domżalski-Szefler kata,kumite 2,2
Zosia Malińska kata 3
Magda Malińska kata 2
Sebastian Mikke kata 1
Mateusz Markiewicz kata,kumite 2,1
Amelia Gackowska kumite 1
Emilia Borysiak kata,kumite -,3
Mateusz Sidor kata 1
Adrian Sawicki kumite -
Cezary Wilk kata 1
Daria Wilk kata 1
Dominik Krysiński kata 2
Dominik Ilnicki kata -
Filip Sobczyński kata -
Mateusz Wiczkowski kata -
Korad Wilk kata 2
Adrian Lisiecki kata -
Julia Podgórska kata -
Julian Gessela kata -
Jakub Kryszewski kata -
Jan Ciszewski kumite 3
Sabina Siarkowska kumite -
Ewelina Psonak kumite 3
Ana Prus kumite 3
Łukasz Grabow kumite 3
Aleksandra Górska kumite -
Szymon Harwat kata 1
D.Wilk,K.Fedorowicz,Głowacka kata druż. 1
C Wilk, Markiewicz, Mikke kata druż. 1
K. Fedorowicz, J. Fedorowicz, Głowacka kata druż. 2
Domżalski-Szefler,D. Erdmann, Markiewicz kata druż. 1
9. VIII Grand Prix Polski
Łódź 29.XI.2014
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Markiewicz kumite -
Amelia Gackowska kumite 3
Filip Kościkiewicz kumite -
Jakub Borecki kumite -
Łukasz Sulima kumite 2
Borecki, KościkiewiczŁ. Ł.Sulima kumite drużynowe 2
8. European Cuprum Cup
Legnica 22.XI.2014
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Mateusz Markiewicz kumite 3
Amelia Gackowska kumite 2
Konrad Golec kata -
Dominik Domżalski-Szefler kata -
Kinga Fedorowicz kumite 3
Cezary Wilk kata -
Daria Wilk kata 3
Oskar Nawrocki kata -
K. Fedorowicz, Gackowska, Markiewicz, C. Wilk drużyna 2
7. Grand Prix Lęborka
Lębork 15.XI.2014
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Filip Kościkiewicz kumite 3
Iga Głowacka kata, kumite -,-
Zofia Malińska kata -
Magdalena Malińska kata -
Emilia Borysiak kata, kumite -.-
Adam Adamczyk kumite -
Kinga Fedorowicz kata, kumite -,3
Mateusz Wiśniewski kata, kumite -,-
Daria Wilk kata 1
Dominik Krysiński kata 3
Dawid Erdmann kata, kumite 2,-
Nikola Jewsiej kumite -
Jan Ciszewski kumite -
6.Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców U21
w Karate WKF - Legnica 25.X.2014
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Jakub Borecki kata, kumite -
Szymon Harwat kata, kumite -
Grzegorz Sulima kumite -
Borecki, Harwat Ł. Sulima, kata i kumite druż. 2 i 3
5.Mistrzostwa Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów WUKF
Szczecin
Imię i nazwisko startujących konkurencja miejsce
Jakub Borecki kata -
Szymon Harwat kata, kumite -, -
Oskar Wiśniewski kumite, kumite druż. -, 3
Grzegorz Sulima kumite -
Łukasz Sulima kumite, kumite druż. -, 3
Julia Fedorowicz kata,kumite 3, 3
Konrad Golec kata -
Filip Kościkiewicz kumite -
Oskar Nawrocki kata -
Amelia Gackowska kumite 3
Mateusz Markiewicz kumite -
Korneliusz Janeczek kata -
Cezary Wilk kata -
Daria Wilk kata 1
Kinga Fedorowicz kata -
Mateusz Wiśniewski kata, kumite -,-
Dawid Erdmann kata -
Zofia Malińska kata -
Magdalena Malińska kata -
Iga Głowacka kata -
Dominik Domżalski-Szefler kata -
Paweł Bekalaczyk kata -
Adam Adamczyk kumite -
Sebastian Mikke kata -
Mateusz Sikor kata -
Emilia Borysiak kata -
Jakub Erdmann kata -
4. Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan
Stagard Szczeciński - 11 października 2014
Łukasz Sulima kumite -
Grzegorz Sulima kumite -
Szymon Harwat kata,kumite -,-
Jakub Borecki kata, kumite -,-
Oskar Wiśniewski kumite -
Borecki, Harwat , Ł. Sulima kata druż. 2
Borecki, Harwat , Ł. Sulima kumite druż. 2
3. Międzynarodowe Grand Prix Bielska Białej
Bielsko Biała - 4-5 października 2014
Grzegorz Sulima kumite 2
Łukasz Sulima kumite 1
2. Międzynarodowe Grand Prix Tczewa
Tczew - 27-28 września 2014
Amelia Gackowska kumite 1
Kinga Fedorowicz kata 3
Mateusz Markiewicz kumite 3
1. Banzai- Cup
Berlin - 20-21 września 2014
Łukasz Sulima kumite 2
Zwycięzcy klasyfikacji na najlepszego zawodnika klubu:
2013/2014 | Łukasz Sulima | 54 pkt |
2012/2013 | Kornelia Ząbek | 51 pkt |
2011/2012 | Kornelia Ząbek | 32,33 pkt |
2010/2011 | Oskar Wiśniewski | 24,00 pkt |
2009/2010 | Mirella Fiszer | 22,00 pkt |
2008/2009 | Mirella Fiszer | 21,33 pkt |
2007/2008 | Kinga Moroz | 46,00 pkt |
2006/2007 | Kinga Moroz | 37,66 pkt |
2005/2006 | Kinga Moroz | 33,33 pkt |
2004/2005 | Dominik Wójcik i Damian Ciszewski | 6,33 pkt |
2003/2004 | Anna Adamczewska | 2,33 pkt |
2002/2003 | Janina Przybyło | 7,00 pkt |
2001/2002 | Anna Adamczewska | 4,00 pkt |
2000/2001 | Paweł Pawlak | 5,33 pkt |
1999/2000 | Bartosz Granops | 3,66 pkt |
1998/1999 | Paweł Pawlak | -------- |